Pašpārvalde piedalās Erasmus+ projektā "Kopā varam labāk" - Ogres tehnikums

Pašpārvalde piedalās Erasmus+ projektā "Kopā varam labāk"

Ogres tehnikuma audzēkņu pašpārvaldes pārstāvji 2019.gada 3.maijā Lielvārdes novada Kultūras centrā piedalījās jauniešu forumā "Kopā varam labāk". Forumā kopumā bija ap 150 dalībnieku no Lielvārdes, Ķeguma un Ogres novadiem.

Lielvārdes novada pašvaldība kopā ar Ķeguma novada pašvaldību un Ogres novada Bērnu un jauniešu centru 2018.gada septembrī uzsāka īstenot Erasmus+: Jaunatne darbībā Strukturētā dialoga projektu "Kopā varam labāk", kurā piedalīties tika aicinātā arī OT audzēkņu pašpārvalde, lai sniegtu savu redzējumu un idejas.

Projekta "Kopā varam labāk" mērķis ir veicināt jauniešu un lēmumu pieņēmēju dialogu, attīstot jauniešu politisko līdzdalību un izpratni par politiskās līdzdalības veidiem un iespējām Lielvārdes novada, Ķeguma novada un Ogres novada pašvaldībās." projekta galvenā koordinatore, Lielvārdes novada pašvaldības Jaunatnes lietu speciāliste Agnese Vovčenko.

Foruma dalībniekus - aktīvākos, radošākos un draudzīgākos triju novadu jauniešus - uzrunāja Lielvārdes novada domes priekšsēdētājas vietniece Vita Volonte. Domes priekšsēdētājas vietniece uzsvēra, ka, lai radītu ideju, pietiek ar vienu cilvēku, bet, lai šo ideju īstenotu,

Forumā paveikto projektā prezentēja grupu "Mediji", "Kultūra", "Izglītība/Daugava" un "Labdarība" pārstāvji.

Grupas "Labdarība" dalībnieki iecerējuši Lielvārdē, Spīdalas saliņā, organizēt Talantu šovu. "Šovā aicināsim piedalīties jauniešus, kuri varēs demonstrēt savus talantus. Ieeja šovā būs par ziedojumiem, kas tiks nodoti Ogres Dzīvnieku patversmei," stāsta grupas dalībnieks, Ogres tehnikuma Dizaina un mākslas nodaļas 1.kursa audzēknis Kristiāns Graudiņš.