2018. gada 6. decembrī Valsts ieņēmumu dienestā priecīgā un pozitīvā gaisotnē tika sumināti VID video īsfilmu konkursa skolēniem “Es – nodOKļu vlogeris!” uzvarētāji - Ogres tehnikums

2018. gada 6. decembrī Valsts ieņēmumu dienestā priecīgā un pozitīvā gaisotnē tika sumināti VID video īsfilmu konkursa skolēniem “Es – nodOKļu vlogeris!” uzvarētāji

Pasākuma laikā tika pasniegti VID Atzinības raksti un balvas pirmo trīs vietu ieguvējiem, kur 2.vietu par video "Dzīve ar aploksni!" ieguva Ogres tehnikuma jauniešu komanda Daiga Kārkliņa, Eduards Eglītis, Ritvars Mūrnieks un balvā katrs saņēma planšetdatoru.

Konkurss norisinājās no šī gada 27. septembra līdz 19. novembrim. Tajā varēja piedalīties jaunieši vecumā no 16 – 19 gadiem. Konkursa mērķis bija veicināt skolēnu izpratni par nodokļu maksāšanas svarīgumu un godīgu nodokļu saistību izpildi. Apbalvotie video tiks izmantoti kā izglītojošie reklāmas materiāli sociālajos tīklos un dažādos jauniešu pasākumos.

Kopumā konkursa ietvaros žūrija vērtēja 23 darbus. Žūrijas sastāvā bija gan VID eksperti, gan vizuālās komunikācijas un sociālo mediju eksperts, pārstāvis no raidījuma "Gudrs un Gudrāks", pārstāvis no biedrības "Junior Achievement – Young Enterprise Latvija", kā arī zinātkāres centra "Zinoo". Video tika vērtēti skalā no 1 – 10 pēc trim kritērijiem, proti, atbilstība konkursa mērķim un tēmai; saturiskais aspekts, vērtējot darbā parādīto domu un radošās idejas oriģinalitāti, un tehniskā kvalitāte.

Jauniešu video skatāms https://www.youtube.com/watch?v=7hECqts9SDk