Grīnhofu ģimene saņem Latvijas goda ģimenes titulu

Latvijas valsts simtgades gads ir izsludināts par Goda ģimenes gadu, un viens no gada uzdevumiem – teikt īpašu paldies ģimenēm ar bērniem. Tāpēc vecāku organizācija "Mammamuntetiem.lv" aicināja pieteikt savu "Goda ģimeni" – tādu ģimeni, kurai vēlētos dāvāt "Goda ģimenes" titulu. Ogres tehnikums nolēma virzīt interešu izglītības pedagogus Reini un Lieni Grīnhofus, kuri ar patiesu sirds siltumu rūpējas par audzēkņiem ārpusstundu pulciņos.

Akcijas mērķis bija pateikt paldies ģimenēm ar bērniem, aktualizēt ģimenes un bērna kā vērtības apzināšanos sabiedrībā, izcelt stipru ģimeņu spēku un nozīmi, kā arī pievērst uzmanību sabiedrības attieksmei un stereotipiem par kuplām ģimenēm.

Visus konkursam pieteiktos aprakstus un stāstus vērtēja žūrijas komisija, kurā bija pārstāvji no Latvijas vecāku organizācijas "Mammamuntetiem.lv", Valsts reģionālās attīstības aģentūras, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas un "Latvijas Goda ģimenes gada" vēstneši.

Godināšanai tika pieteiktas vairāk nekā 60 daudzbērnu ģimenes no visas Latvijas, bet sveikšanai tika izvirzītas 16 ģimenes. Daudzbērnu ģimenes svinīgi tika cildinātas 9. septembrī Rīgā, Vērmanes dārzā, Latvijas vecāku organizācijas "Mammamuntetiem.lv" rīkotā Tēva dienas festivālā.

Visas ģimenes saņēma goda rakstu "Goda ģimene 2018.