Ogres tehnikumā viesojas LaCrown ar meistardarbnīcu galvas rotu veidošanā

2017. gada 18. decembrī projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs" ietvaros Ogres tehnikumā viesojās zīmola LaCrown dibinātāja Lelde Baņģe, lai sniegtu praktiskas iemaņas kroņu meistardarbnīcas dalībniekiem, kuras laikā bija iespēja dzirdēt teorētisku stāstījumu, kā jāveido galvas rotas, gan praktiski pamēģināt tādu izveidot. Interesenti apguva iemaņas darbā ar karsto līmes pistoli, papildināja zināšanas kompozīciju veidošanā, kā arī bija iespēja pārliecināties, vai simetrija ir nepieciešama, veidojot galvas rotas.

Sakumā meistare Lelde Baņģe īsumā sniedza informāciju par sava zīmola dibināšanu, pamatprincipiem rotu veidošanā, darba drošību, materiālu dažādību. Soli pa solim tika dotas instrukcijas, kā izveidot galvas rotu. Katrs varēja izvēlēties pamatni, tikai tad tika uzsākts darbs - galvas rotas veidošana, brīvi izvēloties kādu no piedāvātajiem materiāliem - mākslīgie ziedi, spalvas, pērlītes u.c. Par gaumi, krāsām, izkārtojumu atbildīgs ir katrs pats.

Būtiskākais bija apgūt tehnoloģiju, lai iegūtu jaunas prasmes, kuras var izmantot arī turpmāk, veidojot savus mācību uzņēmumus un attīstot karjeras prasmes.