Norisinājusies pirmā projekta InDig partneru tikšanās Izmirā, Turcijā

Erasmus+ projekta “Innovative digital approaches in learning environment in European schools” (InDig) pirmā partneru tikšanās norisinājās 2022. gada 10. un 11. janvārī Izmirā, Turcijā.

Ogres tehnikumam šī projekta īstenošanā ir galvenā loma – tas ir projekta koordinators. 

Esam ļoti priecīgi sadarboties ar partneriem no Turcijas (Metis Genclik Ve Spor Kulubu Dernegi; Ibrahim Kozacioglu Ortaokulu), Horvātijas (Javna ustanova učilište “Centar Izvrsnosti Splitsko Dalmatinske Županije” ustanova za obrazovanje odraslih), Portugāles (Escola Secundária da Ribeira Grande, Agrupamento de Escolas Camilo Castelo Branco) un Ziemeļmaķedonijas (Association Scientia Nova Kavadarci).  Kopā ar partneriem tika apskatīti projekta īstenošanai svarīgi jautājumi un sadalīti pienākumi veiksmīgam turpmākam darbam: pārrunāti finanšu jautājumi, noteikti atbildīgie partneri par reklāmas pasākumu īstenošanu un  platformas, kuras tiks izmantotas projekta laikā, kā arī veicināta projektu dalībnieku savstarpējā komunikācija un sadarbība.

Projekta laikā plānots īstenot sešas mācību aktivitātes, kā arī divas projektu partneru sanāksmes. Nākamreiz ar projekta partneriem plānots tikties 2022. gada maijā, līdz tam regulāri sazinoties platformā Zoom.  

Sīkāka informācija par projektu: https://ovt.lv/project/innovative-digital-approaches-in-learning-environment-in-european-schools/