Atklāta pieteikšanās Erasmus+ mobilitātēm!

Vai esi pietiekami drosmīgs, lai savu profesionālo pieredzi papildinātu ārvalstīs? Kā portugāļu valodā saka “paldies”? Kas ir skaistākie apskates objekti Spānijā? Kur nogaršot labāko picu Itālijā? Vai visi francūži nēsā beretes? 

Uz šiem jautājumiem atbildes atrodi pats, piesakoties Erasmus+ programmas audzēkņu atlases konkursā!

Kādas iespējas paver dalība Erasmus+ programmas projektos?

Tā ir iespēja pilnveidot savas profesionālās prasmes kādā no Eiropas valstīm. Gandrīz mēneša gara  mācību prakse kādā no Ogres tehnikuma partneru organizācijām Somijā, Francijā, Horvātijā, Maltā, Portugālē, Itālijā vai Spānijā uzlabos Tavas komunikācijas un personiskās prasmes, angļu valodas zināšanas, kā arī sniegs priekštatu par citām kultūru!

Kā pieteikties?

Viss ir pavisam vienkārši! Iepazīsties ar audzēkņu atlases konkursa nolikumu, kurā izskaidroti gan dalībnieku atlases kritēriji, gan konkursa norises kārtība, bet sākumā aizpildi un iesniedz PIETEIKUMU!

Lūdzam vērst uzmanību:

  • dalība mobilitātē nevar traucēt mācību procesam;
  • mobilitātes dalībniekiem jābūt sekmīgiem vērtējumiem visos mācību priekšmetos, kā arī tiks pievērsta uzmanība kavējumiem;
  • lai piedalītos mobilitātē nepieciešams derīgs Covid-19 pārslimošanas vai vakcinācijas sertifikāts.

Pieteikumus konkursam gaidām līdz 2022. gada 28.  februārim, iesūtot tos elektroniski uz e-pastu projekti@ovt.lv vai klātienē 229.kabinetā!

Drosmīgajiem pieder pasaule!

 

Starptautisko attiecību nodaļa