Zemgales kulinārais mantojums sveic Latgales kulinārā mantojuma centru

2024.gada 11.janvārī biedrība “Latgales kulinārā mantojuma centrs” vadītāja Tatjana Kozačuka, svinēja 10.gadu jubileju un ciemos tika aicināts arī Ogres tehnikums, jo mēs esam Zemgales kulinārā mantoja centra turētāji.

Latgales kulinārā mantojuma centrs ir biedrība, kurā vienojušies vairāk kā 26  vietējie mājražotāji, tūrisma un ēdināšanas pakalpojumu sniedzēji Latgalē. Svinības notika Lielbornes muižā, laipni un ar sirsnību uzņēma muižas saimniece Nora Poiša. Svētku galdā protams vietējais kulinārais mantojums, reprezentējot vietējo kultūru un tradīcijas. Iepazīsties ar ar kulinārā mantojuma piedāvājuma un ģimenes atpūtas iespējām www.kulinaraismantojums.lv

Biedrības “siera klubs” valdes priekšsēdētāja Vanda Davidanova pasniedza biedrībai Zemkopības ministrijas Atzinības rakstu, mēs sveicām ar Pateicības rakstu “Par sadarbību ar Ogres tehnikumu Zemgales kulinārā mantojuma centru un ieguldījumu veicinot Latvijas kulinārā mantojuma vērtību saglabāšanu un popularizēšanu Eiropas un pasaules kontekstā” un cienastu no mūsu sadarbības partnera “Sierštelles”.

Pasākuma ietvaros Ogres tehnikums saņēma Eiropas kulinārā mantojuma tīkla sertifikātu, par mūsu dalības apstiprināšanu starptautiskajā tīklā, to paraksta Globālais kulinārā mantojuma tīkla koordinators Niclas Fjellström.