Valentīndienas pasākums iegriež Ogres tehnikumu

Valentīndiena, viena no mīlestības pilnākajām un visvairāk ar mīlestību saistītākajām dienām gadā. Ikkatrs šajā dienā sajūt kaut mazu kripatiņu mīlestības sevī vai gūst šo sajūtu no citiem. Un, protams, šīs emocijas palīdz uzburt gaisotne un noskaņa, kas valda apkārt. Tāpēc Ogres tehnikuma audzēkņu pašpārvalde noteikti nestāv maliņā un palīdz šo noskaņu radīt, iesaistot arī citus tehnikuma audzēkņus. 

Pirmdien – 14. februārī – gandrīz visas dienas garumā bija iespējams iepirkties tirdziņā un iepriecināt gan citus, gan sevi, iegādājoties gardus, mūsu pašu ceptus, cepumus vai īpaši apgleznotas koka ripas, vai kādu skaistu rozi, neaizmirstot par unikālajām apsveikuma kartiņām Valentīndienas noskaņās. Neskaitot tirdziņu, bija pieejama arī foto kaste,  kurā varēja iemūžināt fantastiskas atmiņas kopā ar draugiem vai jebkuru sev tīkamu cilvēku. Svarīga daļa no pasākuma bija arī interešu izglītības jauniešu sagatavotie muzikālie sveicieni. Ikviens garāmgājējs tika aicināts paklausīties dzīvo mūziku, tur pat tehnikuma foajē. Nebija liegts arī padejot un pievienoties sveicienam, skaisti uzdziedot kādu pantiņu.

Pasākums izvērtās aizkustinošs, omulīgs un sirsnīgs. Nevar noliegt, ka atsaucība no tehnikuma audzēkņiem, pedagogiem un citiem darbiniekiem bija vairāk kā pietiekama un pasākums radīja tikai pozitīvas emocijas!

 

Ar pavasarīgime sveicieniem

Ogres tehnikuma audzēkņu pašpārvalde