Vai iepazini, izgaršoji un sajuti Erasmus+?

Visā Eiropā no 14. līdz 16. oktobrim norisinās Erasmus dienas 2021. Šogad Ogres tehnikumā pasākuma ietvaros tika izstrādāti uzdevumi un atrakcijas trīs pieturās: ”Iepazīsti”, “Izgaršo” un “Sajūti”. Vai tu paspēji tās apmeklēt?

Pieturā “Iepazīsti” Starptautisko attiecību nodaļa 1. un 2. kursu audzēkņiem stāstīja par Erasmus+ programmas piedāvātajām iespējām, mobilitātes braucieniem, kā arī pārbaudīja audzēkņu attapību un zināšanas par Eiropu, tās valstu kultūru un simboliem. Savukārt, pieturā “Izgaršo” audzēkņiem bija iespēja pārbaudīt veiksmi, izvēloties laimes cepumiņu, kura viducī bija paslēpts kādas Eiropas valsts sakāmvārds vai
teiciens.

Erasmus dienu pasākumā tika izsludināts arī konkurss “Sajūti Erasmus+” – audzēkņi tiek aicināti gleznot, zīmēt skicēt vai veidot darbus dizaina programmās, pastāstot un dizainā iekļaujot domas un sajūtas par to, kas, viņuprāt, ir Erasmus+.

Konkursa labākie darbi tiks izmantoti Erasmus+ programmas popularizēšanai Ogres tehnikumā! Darbus lūdzam iesūtīt līdz 13. novembrim elektroniskā formātā uz e-pasta adresi anete.ozola@ovt.lv vai klātienē 229. kabinetā!

Iepazīties ar Erasmus+ iespējām Ogres tehnikuma audzēkņiem ir iespēja katru darba dienu 229. kabinetā. Mēs Tevi jau gaidām!