Topošie video operatori nodrošina Dzelzs Vilks koncerta vizuālo noskaņu

26. novembrī, Latvijas 1. Rokkafejnīcā, notika grupas Dzelzs Vilks koncerts. Ogres tehnikuma Dizaina un Mākslas nodaļas 3. video operatora kursa studenti Ingus Iļjučonoks, Karīna Orlova, Baiba Gaile un Toms Rozentāls, pedagoga Lauras Rožkalnes-Ozolas vadībā, veidoja vizualizācijas visām koncerta dziesmām. Šī bija lieliska pieredze jauniešiem strādāt, gatavojot un arī raidot video koncerta laikā.
Paldies par lielisko sadarbību un atsaucību!

Dzelzs Vilks: vislielākā pateicība par lielisku sadarbību koncerta vizuālās noskaņas radīšanā Ogres tehnikuma talantīgajiem jauniešiem un darba vadītājai Laurai Rožkalnei-Ozolai!

Ingus Iljuconoks: Viena no iespaidīgākajām skolas piedāvātajām iespējām un pieredzēm. Ļoti patika viss process no sākuma līdz pašām beigām. Visvairāk patika vizualizāciju raidīšana, lielu prieku sagādāja iespēja rādīt savus darbus tik plašai auditorijai. Noteikti neaizmirstama nakts!

Baiba Gaile: Pasākums likās ļoti interesants un unikāls. Ļoti, ļoti liels prieks bija sadarboties ar Dzelzs Vilku, patiesi laba pieredze. Diezgan interesanti bija redzēt ilgi un rūpīgi gatavotos darbus uz skatuves. Personīgi man bija ļoti liels uztraukums par dziesmu maiņu pēdējā brīdī, taču iznākums bija vēl labāks nekā likās. Bija liels prieks redzēt to, ko es taisīju uz lielajiem ekrāniem daudzu cilvēku priekšā! Būtu gatava piedalīties vēl šāda veida sadarbībās un pasākumos arī turpmāk. Noteikti iesaku organizēt un meklēt vēl šādas opcijas.

Karīna Orlova: Sadarboties ar grupu Dzelzs Vilks bija iespaidīga pieredze. Es iepazinu brīnišķīgus cilvēkus, kuri deva man iespēju attīstīt savas prasmes video projekcijās kā arī izbaudīt labu koncertu “Rockkafe” gan pie skatuves, gan aizkulisēs! 

Laura Rožkalne-Ozola: Redzot jauniešus, kas ar tik lielu atdevi veido video darbus, ir skaidrs, ka tieši šāda veida sadarbība un iespēja viņus ļoti motivē un iedvesmo, jo rezultāts ir redzams īstā grupas koncertā ar publiku. Tā ir papildus atbildība gan man kā pedagogam, gan jauniešiem. Dzelzs Vilks uzticējās kā man, tā arī studentiem un es zināju, ka viņiem viss izdosies. Darot, eksperimentējot un mēģinot, rodas brīnumskaisti darbi, kas ir vienreizēji un unikāli. Paldies grupai Dzelzs Vilks un maniem talantīgajiem audzēkņiem. Tika radīta brīnišķīga skaņas, vizuālā un cilvēku enerģijas mijiedarbība!