Sveicam Ogres tehnikuma komandu ar 1.vietu konkursā “PROFS 2022” !

20.decembrī notika Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības (LBAS) organizētā konkursa profesionālo izglītības iestāžu audzēkņiem “PROFS 2022” fināls, kurā Ogres tehnikuma audzēkņu komanda ieguva 1.vietu!

Ogres tehnikumu pārstāvēja un godpilno 1.vietu ieguva: komandas kapteine Marija Titarenko (3EP), Amanda Umule (3GR), Tomas Žukovskis (3ET), Beāte Dišlere (3GR), Laura Jurgina (2EP), Mārtiņš Ābele (3EP). Bastians Krists Cīrulis (3VO) palīdzēja sagatavot mājas darbu- nofilmēja un samontēja video sižetu.

Paldies audzēkņiem par ieguldīto darbu un laiku, kuru pavadījāt gatavojoties konkursam “PROFS 2022”!!!!!

Liels paldies profesionālo mācību priekšmetu pedagogam Gitai Kalnaģeidānei par audzēkņu sagatavošanu konkursam “PROFS 2022”!

Konkursa finālā piedalījās Ogres tehnikuma, Liepājas Valsts tehnikuma, Vidzemes Dizaina un tehnoloģiju tehnikuma, Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikuma Preiļu struktūrvienības, Bebrenes vispārizglītojošās un profesionālās vidusskolas un Rīgas Celtniecības koledžas audzēkņu komandas.

Konkursa mērķis ir veicināt profesionālo izglītības iestāžu audzēkņu interesi un izpratni par darba tiesībām un darba drošību, uzsākot darba gaitas, kā arī veicināt viņu izpratni par arodbiedrību un sociālo dialogu.

Šogad konkursa pusfinālos piedalījās 24 komandas no vidējās profesionālās izglītības iestādēm.

Konkursa “PROFS 2022” fināla laikā komandas prezentēja iesūtītos mājas darbus, notika viktorīna par darba tiesību, darba aizsardzības un sociālā dialoga tēmām, kā arī katra komanda uz vietas risināja vairākas situācijas saistībā ar darba vides un darba tiesiskajām attiecībām.

Konkursa PROFS 2022 žūrijas darbā piedalījās Valsts darba inspekcijas direktors Renārs Lūsis, Latvijas Darba devēju konfederācijas darba aizsardzības eksperte Laima Beroza, LBAS darba tiesību konsultants Kaspars Rācenājs un LBAS darba aizsardzības konsultants Mārtiņš Pužuls.

Paldies visiem, visiem, visiem!

Lai Jums gaiši un sirds miera pilni Ziemassvētki!

 

Sanita Šerpa

Pedagogs karjeras konsultants