Sveicam Ogres tehnikuma 2024. gada absolventus

Esam svinīgi aizvadījuši kopumā 7 izlaidumus Ogres tehnikumā un devuši jaunas iespējas nākotnei 288 jaunajiem speciālistiem.

Ogres tehnikums lepojas ar kvalifikācijas “Uzskaites grāmatvedis” absolventi Amandu Umuli, kura ieguva Ministru prezidentes Evikas Siliņas pateicības rakstu par augstiem sasniegumiem mācībās un Latvijas simtgades stipendiju, ko pasniedza Izglītības un zinātnes ministrijas parlamentārā sekretāre Silvija Reinberga.

Latvijas simtgades stipendiju par augstiem sasniegumiem mācībās un aktīvu sabiedrisko līdzdalību saņēma arī kvalifikācijas “Pavārs” absolvente Marija Titarenko.

Esam lepni, ka Ogres tehnikuma absolventi izlaidumā saņem Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitātē Apliecinājumu par uzņemšanu valsts finansētā budžeta vietā sevis izvēlētā studiju programmā – kopumā šādu apliecinājumu saņēma 16 absolventi.

Savukārt Ventspils augstskola pasniedza četriem absolventiem apliecinājumu par uzņemšanu valsts finansētā budžeta vietā. Apliecinājumus izlaidumā pasniedza Informācijas tehnoloģiju fakultātes dekāns Vairis Caune.

Ogres tehnikums jūnija mēnesī ir noslēdzis sadarbības līgumu ar Biznesa augstskolu “Turība” un izlaidumā absolventus sveica rektore Zane Driķe.

Profesionālā izglītība nav iedomājama bez ciešas sadarbības ar nozares uzņēmumiem un pārstāvjiem, kuri novērtē kopīgi ieguldīto darbu un izlaidumos pasniedz pateicības rakstus absolventiem un pedagogiem.

Šogad absolventi pateicības saņēma no:

  1. Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācijas valdes priekšsēdētāja Andra Melnūdra, klātienē pārstāvēja LIKTA padomes loceklis Mārtiņš Gataviņš.
  2. Latvijas Viesnīcu un restorānu asociācijas prezidenta Andra Kalniņa, klātienē pagodināja Izpilddirektore Līga Elsiņa-Zuicena.
  3. Biedrības “Pavāru klubs” valdes priekšsēdētāja Artūra Arnicāna, kurš personīgi arī sveica absolventus.
  4. Asociācijas “Latvijas Koks” prezidenta Paula Beķera, kurš arī ar iedvesmojošu runu pasniedza personīgi pateicības.
  5. Latvijas Profesionālās vadīšanas asociācijas valdes priekšsēdētājas Evas Selgas.
  6. Latvijas Elektrotehnikas un elektronikas rūpniecības asociācijas prezidenta Normunda Berga.
  7. Latvijas Dizaineru savienības valdes priekšsēdētājas Kristiānas Kazarjanas.
  8. SIA “INTRAC Latvija” tehniskā direktora, Ogres tehnikuma konventa priekšsēdētāja Andreja Stoļarova.

 

Vēlam, lai absolventiem pietiek spēka, gudrības un drosmes sasniegt savus dzīves mērķus un piepildīt sapņus!