Sveicam jauno Ogres tehnikuma audzēkņu pašpārvaldes prezidentu RAIVO ŠČUCKI

Šī gada 26. janvāri platformā Zoom notika jaunā audzēkņu pašpārvaldes prezidenta vēlēšanas “Vai gribi būt prezidents?”, kuru vadīja nu jau bijušais pašpārvaldes prezidents Kristiāns Graudiņš. Kandidatūras prezidenta amatam bija izvirzījuši četri audzēkņi – Amanda Ieva Tutāne (3MD-2), Annija Kļaviņa (2VO), Krišjānis Kalniņš (1ND), Raivo Ščuckis (2MT-1).

Lai pierādītu savas spējas būt par pašpārvaldes prezidentu, kandidātiem bija jāveic trīs uzdevumi:

  1. Jāizveido kampaņa, kas tika publicēta pašpārvaldes sociālajos tīklos un Ogres tehnikuma mājaslapā, iepazīstinot ar sevi un savas kandidatūras mērķi. 
  2. Tiešsaistes vēlēšanu pasākuma laikā jāpiedalās Kahoot.it spēlē, kurā jāatbild uz jautājumiem par Ogres tehnikumu un tā darbību. 
  3. Jāizveido un jāprezentē savs audzēkņu pašpārvaldes attīstības plāns, un jāatbild uz pasākuma vērotāju – Ogres tehnikuma darbinieku un audzēkņu –  jautājumiem.  Amanda Ieva Tutāne piedāvāja idejas par dažādiem interešu klubiem, jaunām tradīcijām un Ogres tehnikuma atpazīstamības veicināšanu; Annija Kļaviņa stāstīja par saviem plāniem Ogres tehnikuma popularizēšanā un pozitīvas atmosfēras veidošanā; Krišjānis Kalniņš prezentēja dažādas idejas, kā padarīt Ogres tehnikumu zaļāku; Raivo Ščuckis iepazīstināja, kā plāno veicināt audzēkņu līdzdalību un iniciatīvu pasākumu īstenošanā, un uzsvēra visa kolektīva nozīmi un nepieciešamību iesaistīties tehnikuma  vides uzturēšanā un saglabāšanā.

Pasākuma vērotāji atbalstīja kandidātus un pozitīvi vērtēja viņu attīstības plānus, bet ar vairāku balsu pārsvaru par jauno prezidentu kļuva Raivo Ščuckis. Sveicam jauno prezidentu!

Arī turpmāk prezidenta kandidāti aktīvi iesaistīties audzēkņu pašpārvaldes darbībā, jo izstrādātie attīstības plāni noteikti ir jāīsteno un Raivo to nevarēs izdarīt viens – komandā ir spēks!

Lai mums visiem kopā izdodas izveidot labāku vidi Ogres tehnikuma audzēkņiem, pedagogiem un darbiniekiem!