Sporta pasākumi oktobra un novembra mēnesī PIKC “Ogres tehnikums”

Oktobris tehnikumu sporta dzīvē noritējis “basketbola zīmē” –  mūsu tehnikuma meiteņu un puišu komandas kļuva par AMI 33. Sporta spēļu čempioniem.
Abām komandām Ogres tehnikumā 2022. gada 10. novembrī  tika noorganizēts basketbola čempionu sveikšanas pasākums “Slavas un goda aplī”. Šādā pasākumā netrūka patiesu emociju un saviļņojuma. Čempionus sveica Ogres tehnikuma direktore Ilze Brante, mācību grupu audzinātāji un audzēkņi. Komandām tika pasniegta speciāli cepta čempionu torte. Skanot muzikālam sveicienam, pār čempionu galvām nobira “papīra salūts”. Spēlētāji visas dienas garumā baudīja torti, pārrunāja spēļu iespaidus un labākos momentus.

  Novembra mēnesi pavadījām jau “volejbola zīmē”.
Ogres tehnikuma meiteņu un puišu komanda piedalījās AMI 33. Sporta spēlēs volejbolā, apakšgrupu spēlēs. Meiteņu komanda 2022. gada 9. novembrī devās uz Smiltenes tehnikumu, kur notika Vidzemes čempionāts. Situācija pirms turnīra komandā bija izveidojusies tāda, ka vadošās spēlētājas bija guvušas nepatīkamas traumas, līdz ar to bija jāpaliek mājās. Treniņos tika ieguldīts liels darbs, par ko meitenes jāuzteic, jo pozitīvs rezultāts noteikti būs nākošajos turnīros.
Meiteņu komanda nostartēja atbilstoši savai meistarībai, iegūstot 4. vietu.
Komandā spēlēja: Laura Ose, Viktorija Gorobeca, Marika Pluškevica, Iluta Rubene, Marta Ramona Graudiņa, Amanda Krista Kosmačevska, Darja Strukova, Ksenija Riekstiņa.
Puišu komanda savas apakšgrupas spēles izspēlēja Rīgas Valsts tehnikuma jaunajā multifunkcionālajā hallē 2022. gada 22. novembrī. Jāspēlē bija ar Rīgas Valsts tehnikuma komandu, kuru uzvarējām divos setos. Uzvarējām arī Jūrskolas puišu komandu. Trešā spēle ar Rīgas tirdzniecības profesionālo vidusskolas komandu iesākās neveiksmīgi. Pirmo setu zaudējām ar 18:21, otro uzvarējām ar 21:16, trešais sets bija “nervu spēle” – veiksmīgāki izrādījās Rīgas puiši. Izšķirošo setu zaudējām ar rezultātu 13:15. Tādējādi Ogres tehnikuma puišu komanda palika otrie. Laba mācība puišiem – trešajā spēlē komanda nebija pietiekoši labi noskaņojusies. Dažreiz ir nepieciešama veiksme, šajā reizē tā nebija Ogres tehnikuma puišu sabiedrotā.
Komandā spēlēja: Kristiāns Labanovs, Lauris Vasiļjevs, Dāvis Eglītis, Oskars Kalnozols, Artis Kaparkalējs, Emīls Ivanovs, Jūlijs Brutāns, Rūdis Kadakovskis, Gustavs Balčūns.
Ogres tehnikumā volejbols ir lielā cieņā un ar labām tradīcijām.
Jaunajā 2023. gadā plānojam jaunus volejbola turnīrus, aicināsim komandas no citām mācību iestādēm.
Vēlos pateikt paldies visiem dalībniekiem, kuri pārstāvēja Ogres tehnikumu, kā arī volejbola trenerim Uldim Vītolam par abu komandu sagatavošanu un ieguldīto darbu!

Māris Kurilovičs,
Sporta darba organizators