Spēka trīscīņas sacensības “Stiprinieks 2021”

Sacensības organizēja “AMI sporta metodiskais centrs” sadarbībā ar Daugavpils Būvniecības tehnikumu. To pirmais posms norisinājās no šā gada 1. līdz 5.novembrim katras mācību iestādes ietvaros, attālināti.

Sacensības notika sekojošās disciplīnās: atspiešanās, preses vingrinājumi un pietupieni. Katra vingrinājuma izpildes laiks bija 10 minūtes, vingrinājumi bija jāpilda bez pauzēm. Mācību grupu sporta skolotāji izsūtīja audzēkņiem noteikumus, kā arī pēc sacensībām apkopoja iesūtītos rezultātus. Audzēkņi samērā aktīvi piedalījās sacensībās, bija ļoti sportiskas grupas un arī mazāk aktīvas grupas. Ogres tehnikumā sacensību pirmajā posmā piedalījās 251 audzēknis. Rezultāti bija diezgan atšķirīgi, taču dažu audzēkņu rezultāti bija ļoti augstvērtīgi un patīkami pārsteidza.

Apkopojot iesūtītos rezultātus, tika noskaidroti 4 labākie jaunieši, kuri pārstāvēja Ogres tehnikumu  spēka trīscīņas finālsacensībās “Stiprinieks 2021” (sacensību otrais posms). Tās notika no 9. līdz 12.novembrim attālināti “Zoom” platformā.
Finālsacensībās piedalījās profesionālo izglītības iestāžu 19 komandas.

Ogres tehnikuma komandu pārstāvēja:
1. Krista Kristiāna Kalve  1 GR – rezultāts 728 punkti
2. Viktorija Māzere 2 KL – rezultāts 477 punkti
3. Harijs Vītols 3 MO-2 – rezultāts 375 punkti
4. Andris Svilāns 4 MT – rezultāts 249 punkti

Komandu vērtējumā Ogres tehnikums ieguva 6.vietu ar 1829 punktiem.

Absolūti labāko rezultātu starp visu komandu jaunietēm uzrādīja mūsu audzēkne Krista Kristiāna Kalve (728 punkti), kura pārstāvēs AMI sporta metodisko centru starptautiskās sacensībās no š.g. 29.novembra līdz 3.decembrim. Arī šīs sacensības notiks attālināti “Zoom” platformā. Turam īkšķus un vēlam veiksmi!

Noslēgumā vēlos pateikt paldies visiem Ogres tehnikuma audzēkņiem, kuri piedalījās attālinātajās sacensībās “Stiprinieks 2021” un lielu paldies sporta skolotājiem, kas sagatavoja audzēkņus sacensībām.

Sporta darba organizators Māris Kurilovičs