Špakovska parka skata torņa labiekārtošana

Laika periodā no 26.01.2023.-03.11.2023. Junior Achievement Latvia Līderu programmas ietvaros Ogres tehnikuma namdara profesijas audzēknis Roberts Nīmanis īstenoja projektu “Šapkovska parka skata torņa labiekārtošana”.

Projekta laikā tika labiekārtota Ogrē esošā Špakovska parka skata torņa iekšsiena ar koka apdari un papildināta ar informatīviem avotiem par parka vēsturi, skata torņa būvniecību un parka idejas autoru – Jāni Špakovski.

Projekta autors Roberts Nīmanis par idejas rašanos: “Šo ideju es izstrādāju pirms pieteikšanās Līderu programmai un tā bija tāda personīga motivācija, jo šo parku apmeklēju bieži jau no bērnības. Es redzēju, kādā stāvoklī ir šis skata tornis un mani ļoti ieinteresēja ideja atjaunot to, lai sniegtu cilvēkiem iespēju uz šo parku skatīties ar savādāku skatījumu un ar jaunu pieredzi tiem, kas šeit jau ir bijuši, lai veidotu tādas pašas atmiņas, kādas man ir bijušas šajā parkā.”

Visi veicamie darbi tika veikti sadarbībā ar Špakovska parka īpašnieci Benitu Špakovsku un Ogres tehnikuma mākslas nodaļas un namdara profesijas izglītojamajiem, kā arī pārējiem projekta atbalstītājiem – uzņēmumiem SIA “AFI” un SIA “Troja”, Nīmaņu ģimeni, mentoru Edgaru Kotu un kouču Ilzi Rūsiņu.

No visas sirds lepojamies ar mūsu absolventu Robertu Nīmani, kas neatlaidīgi sasniedza sava projekta mērķi un sniedza nozīmīgu ieguldījumu sabiedrībā svarīga objekta saglabāšanā!

Vēlam ar vienlīdz lielu degsmi sasniegt savus turpmākos nākotnes mērķus!

Projektu vadītāja Monta Bergmane

 

  Roberta Nīmaņa īstenotā projekta “Špakovska parka skata torņa labiekārtošana” atskata video.

 

Roberta Nīmaņa īstenotā projekta “Špakovska parka skata torņa labiekārtošana” noslēguma pasākums.