Siltus Ziemassvētkus Ogres tehnikuma kolektīvam

Kad krītoša sniegpārsla ienes mieru dvēselē, egles rotā gaismu virtenes un daba izdzīvo vistumšāko nakti, lai atkal dotu ceļu gaismai, bet sirdī ir siltums, ko radām mēs paši, zinām – tuvojas gada visgaišākie svētki –  Ziemassvētki.

2021. gada 16. decembris Ogres tehnikumā tika  aizvadīts brīnumu gaidīšanas sajūtās: audzēkņiem un darbiniekiem direktore Ilze Brante un Ogres tehnikuma koris un vokālais ansamblis sūtīja sveicienus, vēlot degsmi acīs, mieru un gaismu sirdī un veselīgu Jauno gadu. Ar to pārsteigumi nebeidzās – pateicoties kultūrizglītības programmas “Latvijas skolas soma” sniegtajām iespējām un atbalstam, visas dienas garumā SIA “Framest Music”puiši – Mikus Abaroniņš, Jānis Miltiņš, Jānis Puķītis – izdziedāja tradicionālas un slavenas Ziemassvētku dziesmas un pastāstīja par interesantākām Ziemassvētku tradīcijām visā pasaulē, radot svētku noskaņu visiem Ogres tehnikuma audzēkņiem un darbiniekiem. Paldies visiem, kuri klausījās, dziedāja līdzi un pat uzdejoja – jūs esat paši labākie!

Lai arī šogad nebija iespējams visam lielam Ogres tehnikuma kolektīvam kopā svinēt svētkus, tomēr ceram, ka kaut nelielu daļu svētku sajūtas paņēmāt sev līdzi!

Brīnumainas brīvdienas, radošu, darbīgu un izaicinājumiem bagātu Jauno gadu!