Reģionālais seminārs “Jauno uzņēmēju skola 2023” Bauskā

21.septembrī Ogres tehnikuma 11 audzēkņi, kuri šajā mācību gadā vēlas aktīvi darboties skolēnu mācību uzņēmumos (SMU), apmeklēja Junior Achievement Latvia (JA Latvia) sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru (LIAA) projekta “Inovāciju motivācijas programma” ietvaros organizēto reģionālo semināru  “Jauno uzņēmēju skola 2023” Bauskā.

Skolēni varēja uzzināt par skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) veidošanas un attīstīšanas iespējām, iepazīties ar jau strādājošu SMU veiksmes stāstiem un uzklausīt biznesa ekspertu pieredzi.

Seminārā dalībniekus iepazīstināja ar JA Latvia un iespējām piedalīties programmās. JA Latvia pārstāvji pastāstīja par iespēju uzsākt uzņēmējdarbību jau skolas laikā. Dalībniekiem bija iespēja apgūt dažādas ar uzņēmējdarbību un radošo domāšanu saistītas prasmes radošajā darbnīcā, kā arī izmēģināt dažādus AI rīkus, kas palīdzēs attīstīt idejas. Semināra laikā norisinājās arī programma skolotājiem, kuras ietvaros iepazīstināja ar JA Latvia izveidotajiem metodiskajiem un mācību materiāliem.

Projektu vadītāja Ineta Grīna