Pirmo kursu orientēšanās 2021 – “Noskenē Ogri”

2021. gada septembrī un oktobra sākumā Ogres tehnikuma audzēkņu pašpārvalde organizēja un vadīja pirmo kursu audzēkņu orientēšanos pa vispazīstamākajam un nepieciešamākajām vietām Ogres pilsētā, ar mērķi pirmīšus iepazīstināt ar Ogri, saliedēt grupu un veidot draudzīgas sacensības pirmo kursu starpā. Lauma Vanka-Melnace 2MD-2 un Roberta Džesika Larka 2MD-2 izveidoja orientēšanās karti, kurā bija vietu nosaukumi, uz kurieni doties. Katrā pietur punktā bija izvietoti QR kodi, kurus pirmo kursu audzēkņi noskenēja aplikācijā “Actionbound” un saņēma par tiem punktus. 

No visiem spēles kodiem visapmeklētākie punkti bija veikals “Top!”, Ogres tehnikuma dienesta viesnīcas, Jaunogres stacija, Ogres novada Kultūras centrs un gājēju tilts pār Ogres upi (Līkais tilts). Visneapmeklētākie punkti bija policijas iecirknis, Ogres slimnīca, Varžu dīķis un t/c Dauga. Lai tā arī paliek, mācoties četrus gadus Ogre tehnikumā !

Pirms pašas spēles, pašpārvaldes audzēkņi Kristiāns Graudiņš 4ID, Amanda Ieva Tutāne 3MD-2, Annija Kļaviņa 2VO un Oskars Šķiņķis 2VO iepazīstināja ar sevi un pašpārvaldi, tās pienākumiem un aktivitātēm Ogres tehnikuma skolas vidē, lai ieinteresētu un aicinātu pirmo kursu audzēkņus pievienoties. Kopā ar pirmajiem kursiem orientēšanās spēlē devās arī citi audzēkņu pašpārvaldes pārstāvji un viņu audzinātāji. 

Sveicam visnaskākās, attapīgākās un izturīgākās pirmo kursu grupas: 

  1. vieta- 1VO
  2. vieta- 1ND
  3. vieta- 1MT 

Pārsteigumi sekos!

 

Paldies 1.kursiem un viņu audzinātājiem par izturību!

 

OT audzēkņu pašpārvalde