Paldies izglītības programmas “Starptautiskais bakalaurāts Karjeras izglītībā” audzēkņiem un pedagogiem

Izglītības programmas “Starptautiskais bakalaurāts  Karjeras  izglītībā” audzēkņu gada noslēguma izvērtēšanas sanāksme notika neformālā gaisotnē, kur  smaržoja pēc kanēļa un krustnagliņām. Svētku uzrunu visiem klātesošajiem teica Ogres tehnikuma direktore Ilze Brante un Starptautisko attiecību nodaļas vadītāja Sigita Jasinska, uzsverot  programmas nozīmību audzēkņu izaugsmē un tehnikuma vārda spodrināšanā.

Audzēkņi dalījās savā pieredzē, kas šajā mācību pusgadā ir bijis lielākais izaicinājums un gandarījums – pieņēmuši lēmumu startēt programmā,  uzdrīkstējušies un pārvarējuši savas bailes, pilnveidojuši savas prasmes un iemaņas, kļuvuši komunikācijā atvērtāki, spējuši  saņemties mācīties tad, kad būtu gribējies atpūsties.

Savos novērojumos un pieredzē dalījās arī pedagogi un Starptautisko attiecību nodaļas darbinieki, izvērtējot sasniegumus un ieguvumus.

Ziemassvētku noskaņās audzēkņi un pedagogi izvēlējās katrs savu ceļa karti, kas skaidroja vispārcilvēcisko vērtību jēdzienus un to saskares punktus ar Starptautiskā bakalaurāta organizācijas filozofiju.

ZINĀŠANAS, IEDVESMA, TRIUMFS, LĪDZSVARS, CERĪBA, PRĀTA VARA, LAIKS, PATIESĪBA, SKAISTUMS, SARUNA, DROSME, IZTĒLE, SPRIESTSPĒJA, PAŠPAĻĀVĪBA, ENTUZIASMS, IDEĀLS, UZDRĪKSTĒŠANĀS, LAIPNĪBA, ATTIEKSME, NOSLĒPUMS, ATZINĪBA, PIEDOŠANA – vērtības, par kurām jādomā. Uzdevum bija  pamatot, vai tas ir attiecināms par  mums vai gluži pretēji.

Tomēr visi bija vienisprātis, ka lielākā vērtība ir domubiedri un drauga, padomdevēja klātbūtne, kas sniedz atbalstu, kad tas ir nepieciešams.  Vēlam visiem priecīgus Ziemassvētkus un laimīgu Jauno gadu!

Paldies sakām pedagogiem, kuri dalās savās rūpēs un  pieredzē diendienā ar katru no mums!

 

Starptautisko attiecību nodaļa