Ogres tehnikums uzsāk sadarbību ar Francijas mežsaimniecības vidusskolu

Ogres tehnikums ir uzsācis sadarbību ar Lauksaimniecības un mežsaimniecības vidusskolu “Terres de Gascogne”, kura atrodas netālu no pilsētas Bordo (Bordeaux), Francijā.

Sadarbības mērķis ir veidot sadraudzību starp Francijas un Latvijas mežsaimniecības jomas audzēkņiem, kuras laikā jauniešiem būs iespēja iegūt jaunu pieredzi, zināšanas, idejas, kā arī kontaktus tālākā profesionālā ceļa veidošanā.

No Lauksaimniecības un mežsaimniecības vidusskolas “Terres de Gascogne” puses aktivitātēs piedalās 20 jaunieši, tai skaitā divas meitenes, toties no Ogres tehnikuma – 13 audzēkņi no 1MT-1 un 2MO-2 grupām.

Līdz šim jaunieši ir apmainījušies ar vēstulēm, rakstot par savām iespējām izglītības iestādēs, uzzinot sev interesējošo informāciju par dažādiem profesionālajiem mācību priekšmetiem un partnera valsts kultūru. Ogres tehnikuma audzēkņi izveidoja arī video sveicienu, kurā iepazīstināja ar sevi un saviem hobijiem.

Mēs ļoti ceram, ka šī virtuālā sadarbība būs tikai sākums Ogres tehnikuma sadraudzībai ar Francijas Lauksaimniecības un mežsaimniecības vidusskolu “Terres de Gascogne” un drīz varēsim tikties arī klātienē.