Ogres tehnikums Latvijas Profesionālās vidējās izglītības pedagogiem piedāvā apmeklēt Kauņu – Eiropas kultūras galvaspilsētu

18.-19. februārī Ogres tehnikums, saskaņā ar Izglītības un zinātnes ministrijas deleģētajiem uzdevumiem noteiktajās metodiskajās jomās profesionālajām kvalifikācijām Vides dizainera asistents ar specializācijām ˗ Interjera dizainera asistents un Ārtelpu dizainera asistents, Latvijas Profesionālās vidējās izglītības vides dizaina jomas pedagogiem organizēja izbraukuma semināru  “Modernisma mantojuma nozīme mūsdienu pilsētvidē. Vides un telpas risinājumi izstādes ekspozīcijā”.

Semināra ietvaros, vēsturiskajā Lietuvas bankas ēkā pedagogi apmeklēja laikmetīgās mākslas ekspozīciju, Joko Ono instalāciju “Exit”, zinoša lektora vadībā iepazinās ar Kauņas arhitektūru, tās attīstības posmiem un īpatnībām, leģendārajā Centrālā pasta ēkā apmeklēja izstādi “Modernisms nākotnei” un Mākslas muzejā iepazinās ar lieliskā Dienvidāfrikas mākslinieka, humānista Viljama Kentridža darbu izstādi, kā arī apmeklēja 13.Kauņas biennāles laikmetīgās mākslas izstādes.

 

Dizaina un mākslas nodaļas vadītāja Velga Kaļeiņikova.