Ogres tehnikumā viesojas PII “Strautiņš” 6 gadīgo bērnu grupiņa “Pūcītes” un “Dzirkstelīte”

8. martā Ogres tehnikumā viesojās Ogres pilsētas PII “Strautiņš” 6 gadīgo bērnu grupiņas “Pūcītes” bērni, bet 20.martā bērnu grupiņas “Dzirkstelītes” bērni, lai kopā ar audzinātājām nedēļas tēmas “Profesijas un hobiji” ietvaros, uzzinātu vairāk par Ričarda un Mārtiņa mammas Kristīnes Bučes (OT galvenās grāmatvedes) darbu skolā un Alekša tēta – Dmitrija Usina (OT dienesta viesnīcas vadītāja) darbu, kā arī lai uzzinātu, kādas profesijas var apgūt mācoties Ogres tehnikumā.

Bērni ar lielu interesi klausījās un aktīvi uzdeva jautājumus par Ogres tehnikumā apgūstamajām profesijām, kā arī Kristīnes stāstījumā par savu profesiju – grāmatvedis. Bērniem bija sagatavota atrakcija –  parādīt savas prasmes skaitīšanā izmantojot kalkulatorus. Savukārt tehnikuma bibliotekārīte Antra, mazajām “Dzirkstelītēm” bija sagatavojuusi krāsojamās lapas, kurās bērniem jāizkrāso tehnikumā apgūstamo profesiju zīmējumus, kas saistītas ar mežu un tehniku. Dmitrijs bērniem parādīja un pastāstīja par dienesta viesnīcu.

Bērniem tika parādītas elektronikas laboratorijas, Mākslas nodaļas audzēkņu nodarbības, mākslas darbi, kā arī mācību angārā  – smagie spēkrati un  galdniecības praktiskās nodarbības.

Bērni no Ogres tehnikuma aizgāja priecīgi un ar daudz jauniem iespaidiem, ko pastāstīt saviem vecākiem.

Paldies profesionālo priekšmetu pedagogiem Pēterim Bitānam, Andrim Tilakam un Jānim Saulītim, Mārtiņam Slagunam par bērnu uzņemšanu savās nodaļās un interesanto stāstījumu!