Ogres tehnikuma Viesnīcu un restorānu pakalpojumu nodaļas audzēkņi piedalās bezalkoholisko kokteiļu konkursā Monin Junior Cup 2024

2024. gada 17. janvārī Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikumā risinājās bezalkoholisko kokteiļu gatavošanas konkurss Monin Junior Cup 2024, kurā audzēkņu veikumu vērtēja nozares profesionāļi. Ogres tehnikumu konkursā pārstāvēja 2. kursa VP grupas audzēknis Georgs Spalva un 1. kursa VP grupas audzēkne Daniela Mūrniece. Georgs gatavoja kokteili ar nosaukumu “After Dark” , savukārt Daniela savam kokteilim bija izvēlējusies nosaukumu “First Love”.

Katram dalībniekam obligāti bija jāizmanto vismaz viens Monin produkts (sīrupi, biezeņi, mērces). Monin produkcijas daudzumam kopsummā kokteilī jābūt vismaz 20 ml, tāpat savam kokteilim bija jāizgatavo arī dekorācija. Kokteiļa gatavošanas laiks bija 7 minūtes un katram konkursantam bija jāgatavo kokteilis 3 porcijas. Danielas kokteilis “First Love” žūrijas vērtējumā ieguva 2. vietu. Apsveicam Danielu Mūrnieci ar pirmo gūto panākumu profesionālajā konkursā un paldies profesionālo mācību kursu pedagogam Lilitai Melderei par audzēknes sagatavošanu dalībai konkursā!