Ogres tehnikuma SMU komanda – starptautiskā Junior Achievement Latvia GOALS projekta dalībnieki

Ogres tehnikuma skolēnu mācību uzņēmums (SMU) Vision belt arī šogad ir kļuvis par vienu no Junior Achievement Latvia starptautiskā porjekta GOALS dalībniekiem. Projektā piedalās Latvijas, Igaunijas un Somijas izglītības iestādes. Vairāk kā 70 jaunieši attīsta un prezentē savas biznesa idejas, lai 2022.gada pavasarī Latvijā, internacionālajā skolēnu mācību uzņēmumu festivālā noskaidrotu veiksmīgāko biznesa ideju.

SMU Vision belt komanda (Nils Umulis 4ET, Amanda Umule 2GR, Niks Zāraks 4MD-1, Anrijs Šermuksīts 4MD-1 un Edijs Luņģis 3ET) sadarbībā ar pedagogu Pēteri Bitānu un projektu vadītāju Alīnu Liepiņu attīsta inovatīvu skolēnu mācību uzņēmuma ideju – sensoru jostu, kas cilvēkiem ar redzes traucējumiem palīdzētu vieglāk pārvietoties.

GOALS projekta aktivitātes paredz tiešsaistes meistarklases, kuru laikā jaunajiem uzņēmējiem ir iespēja iedevesmoties, uzklausīt jomas profesionāļu ieteikumus, papildināt savas zināšanas veiksmīga produkta prezentācijā, gan klātienes tikšanās laikā Helsinkos un Tallinā, prezentējot potenciālajiem pircējiem izstrādāto produktu.

Vēlam SMU Vision Belt sasniegumus turpmākajos darbos!