Ogres tehnikuma profesionālais konkurss “Jaunais elektroniķis 2023”

Šī gada 7.martā Ogres tehnikumā norisinājās Ogres tehnikuma profesionālais meistarības konkurss “Jaunais elektroniķis 2023”. Konkursā piedalījās Datorikas, elektronikas un administratīvā darba nodaļas, profesijas Elektronikas tehniķis 2. un 3. kursa audzēkņi.

Konkursā katram dalībniekam bija jāizpilda 4. uzdevumi- Arduino Nano programmēšana, elektriskās principiālās shēmas atkļūdošana, lodēšana. SMD komponentu un shēmas montāža, mērījumu un aprēķinu veikšana  “Tumsas sensors ar skaņas signālu” shēmai.

Ar šiem sarežģītajiem uzdevumiem vislabāk veicās un 1.vietu ieguva – Tomass Žukovskis (3ET), 2.vieta – Mārtiņam Mazurevičam (2ET), 3.vieta- Valtam Darbiņam (3ET), 4.vieta- Markusam Driķim (2ET). 

Konkursa 1.-4. vietu ieguvēji saņēma balvas, diplomu un tiesības piedalīties, Latvijas profesionālo izglītības iestāžu audzēkņu konkursā, “Gada elektroniķis 2023”, kas notiks 2023.gada aprīlī, Ogres tehnikumā.

Konkursa dalībnieki saņēma veselīgas dāvaniņas un pateicības rakstus un par dalību konkursā. Paldies konkursa dalībniekiem Edvardam Dilānam (2ET), Pēterim Bremanim (2ET), Raienam Luntam (2ET), Paulam Gabrielam Putrišķim (2ET), Gustavam Siliņam (2ET), Edvardam Zavadskim (2ET), Aivaram Bērziņam (3ET), Danielam Kuģim (3ET), Aleksejam Griščenko (3ET).

 

Paldies par uzdevumu sagatavošanu un kvalitatīvu konkursa norisi Datorikas, elektronikas un administratīvā darba nodaļas vadītājam Pēterim Bitānam un profesionālo mācību priekšmetu padagogam Ingai Ieragai!

 

Sanita Šerpa

Pedagogs karjeras konsultants