Ogres tehnikumā noslēdzies talantu šovs “O Faktors 2022”

Ogres tehnikumā noslēdzies talantu šovs “O Faktors 2022”

O, o, o… tā reiz Ogres tehnikuma interešu izglītības pedagogi Liene un Reinis Grīnhofi teica par tehnikuma audzēkņiem, kuri aktīvi un sparīgi sevi atklāja kā muzikāli radošus un ārkārtīgi uzcītīgus. Viņu radošums izpaudās ik katru pēcpusdienu, iegriežoties muzikālajās klasēs, dziedot un spēlējot, komponējot un radot ap sevi brīnišķīgu atmosfēru. “O” vērts tika ievīts kādā muzikālā pasākumā, pieaicinot arī citus mūzikas mīļotājus jeb tos, kuri savas mājas atrod mūzikā.

Pēc kāda ilgāka pārtraukuma š.g. 28. aprīlī tikāmies pasākumā “ O faktors 2022”, kurā dalībnieki nevis cīnījās par uzvarām vai konkurenci, bet parādīja savu brīvā laikā piepildījumu, savu mīlestību pret mūziku – “ O, tas man patīk!”.

Paldies visām profesionālajām izglītības iestādēm, kuras atsaucās uz Ogres tehnikuma aicinājumu un bagātināja pasākumu: Rīgas Stila un modes tehnikums, Rīgas Tirdzniecības Profesionālā vidusskola, VSIA “Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums”, Smiltenes tehnikums, Liepājas Jūrniecības koledža, Daugavpils būvniecības tehnikums, Vidzemes Tehnoloģiju un dizaina tehnikums. Kopā uzstājās 15 dalībnieki no astoņām izglītības iestādēm.

Pasākumu vērtēja žūrija –  trīs mūziķi no grupas “Pipes and Drums”, iepriekšējā “O Faktors” ieguvējs Denijs Grieze, XXV un XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu svētku virsdiriģents Andrejs Mūrnieks un Ogres tehnikuma direktore Ilze Brante. Kopumā tika pasniegtas sešas žūrijas simpātijas balvas, viena skatītāju simpātijas balva un galvenā balva – “O Faktors 2022”, kas šogad aizceļoja uz Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikumu par vokālā ansambļa “Melodija” izpildījumu “Garais starpbrīdis”. No sirds sveicam!

Kā sveicienu “O Faktors 2022” dalībniekiem Ogres tehnikuma izglītības programmas “Ēdināšanas pakalpojumi” audzēkņi pasniedz pašizcepto burtu kūku.

Pasākuma mērķis ir dod iespēju uz skatuves satikties jauniešiem, kuri ikdienā, apgūstot dažnedažādas profesijas, atrod laiku mūzikai un bagātina tehnikuma ikdienas un svētku dzīvi, veicinot kultūras integrēšanu profesionālajā izglītībā. Novēlām ikvienam būt radošam, atvērtam un draudzīgam! Tiekamies nākamgad!