Ogres tehnikumā norisinājās SkillsLatvia 2021 konkurss nominācijā “Skatlogu dizains un noformēšana”

Ogres tehnikumā, sadarbībā ar Valsts izglītības attīstības aģentūru, no 2021.gada 25.-26.maijam norisinājās nacionālais jauno profesionāļu meistarības konkurss SkillsLatvia 2021 nominācijā “Skatlogu dizains un noformēšana”. Konkursā piedalījās pārstāvji no PIKC Rīgas Dizaina un mākslas vidusskolas, PIKC Rīgas Mākslas un mediju tehnikuma, Profesionālās vidusskolas “Victoria”, PIKC Daugavpils Dizaina un mākslas vidusskolas “Saules skola” un PIKC Ogres tehnikuma.

Skatlogs bija jāveido noteiktai mērķauditorijai: jaunai ģimenei, kas tiecas uz “zaļo” dzīvesveidu un ir iecienījuši dabai draudzīgas rotaļas, izklaides, piknikus un pārgājienus ar bērniem.

Atbilstoši konkursa nosacījumiem skatlogā bija jāizvieto gan bērnu apģērbi, gan konkursa atbalstītāju, Latvijas dizaina uzņēmumu “Dip Dap” augstas kvalitātes materiālu un laba dizaina apvienojums- attīstošais koka līdzsvara ritenis bērniem un SIA Nordi Furniture multifunkcionāls aksesuārs bērnu rotaļām un vispārējās fiziskās sagatavošanās vingrinājumu dažādošanai- Balansa dēlis.

Abas konkursa dienas jaunie profesionāļi strādāja pie vienas tēmas, apkopojot iedvesmas attēlus, veidojot brīvrokas skices, sagatavojot koncepcijas pamatojumu, izstrādājot stenda vizualizāciju, atbilstoši savam projektam izveidojot butaforijas, krāsojot stenda detaļas un eksponējot paredzētās preces.

Izvērtējot rezultātus, trim labākajiem jaunajiem profesionāļiem tika piešķirtas medaļas.

1.vietu, zelta medaļu ieguva Linda Gusta, PIKC Rīgas Dizaina un mākslas vidusskola.

2.vietu, sudraba medaļu un SIA dizainera, SIA Nordi Furniture īpašnieka un zīmola radītāja, konkursa atbalstītāja Mika Pētersona simpātiju balvu ieguva Endija Viktorija Barkauska, PIKC Ogres tehnikums.

3.vietu, bronzas medaļu ieguva Valērija Romanovska, PIKC Daugavpils Dizaina un mākslas vidusskola “Saules skola”.