Ogres tehnikuma meitenes AMI 33. sporta spēļu čempiones basketbolā

Šo rakstu gribu sākt ar to, ka pirms mācību gads vēl nebija sācies, domāju, vai ir lietderīgi pieteikt meitenes basketbolā?! Iepriekš Ogres tehnikuma meitenes nebija piedalījušās līdzīga mēroga sacensībās.


2022.gada 12.oktobrī piedalījamies Latgales reģiona atlases sacensībās, jo Vidzemē nebija pieteiktas komandas!
Spēles aizvadījām Rēzeknes tehnikuma jaunajā multifunkcionālā hallē, kur tikāmies ar Rēzeknes meiteņu komandu un Jēkabpils Agrobiznesa koledžas komandu. Abas spēles spraigās un interesantās cīņās izdevās uzvarēt!


Ieguvām tiesības piedalīties finālā Rīgā 2022.gada 19.oktobrī.
Gatavojoties finālam, aizvadījām vieglu treniņu.
Saņēmu ziņu, ka viena spēlētājām ir apslimusi, fināla spēlēs nevarēs palīdzēt. Atlika cerēt uz komandas garu, noskaņot meitenes spraigām un grūtām spēlēm! Visas spēles bija ļoti emocionālas ar sarežģītiem risinājumiem. Pirmā spēle ar Rīgas Tirdzniecības profesionālās vidusskolas meitenēm bija visspraigākā un izšķirīga! Uzvarējām ar viena punkta starpību!


Otrā spēle ar Rīgas Valsts tehnikuma komandu. Šajā spēlē nācās pielietot gribasspēku un ticību saviem spēkiem, jo spēles gaitu izdevās vērst pozitīvā iznākumā, Ogres meitenēm uzvara!


Trešo spēli bija jāspēlē bez atpūtas, pretī stājās mājinieces Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikuma komanda. Šoreiz pārliecinoša uzvara un izcīnīti divi uzvarētāju kausi un zelta medaļas!


Komandā spēlēja: Līva Ragovska 1 MT, Elīza Jaunīte 4 MD-1,
Džeina Brencāne 2 VD, Lelde Dilāne 2 GR, Alise Nipere 2 VD,
Evija Leite 1 KL, Krista Zālīte 1 MT, Krista Kristiāna Kalve 2 GR(finālā nevarēja palīdzēt slimības dēļ).

Paldies meitenēm par izcilo cīņas sparu un iedvesmu nākošajiem panākumiem!

 

P.s. Iemūžinātie spēles mirkļi parāda spriedzi un emocijas!


Sporta darba organizators
Māris Kurilovičs