Ogres tehnikumā mācību mobilitātē viesojās Erasmus projekta “InDIG” dalībnieki no Portugāles, Maķedonijas, Turcijas un Horvātijas.

Erasmus+ projekta “Innovative digital approaches  in learning environment in European schools”, Nr. 2021-1-LV01-KA220-SCH-000007027, ietvaros Ogres tehnikumā mācību mobilitātē viesojās dalībnieki no Portugāles, Maķedonijas, Turcijas un Horvātijas. Mobilitātes 1. dienā dalībnieki iepazinās viens ar otru, prezentēja savu kultūru, kā arī apskatīja Ogres tehnikumu.  2 . dienā gan Ogres tehnikuma audzēkņi, gan pedagogi bija sagatavojuši meistarklases par 3D tehnoloģijām, to pielietojumu un izmantošanu  ikdienā. Par 3D tehnoloģijas iespējām uzņēmējdarbības nozarē tika pieaicināts pastāstīt Kristiāns Timme no SIA “Alien”. Pārējās dienās dalībnieki iepazinās ar 3D tehnoloģijām un piemēriem dzīvē, kā arī izzināja Latvijas dabu un kultūru. Rundāles pils, Tērvetes tauriņu mājas apmeklējums, Lāzertaga spēle un CosMos muzejs deva iespēju apskatīt 3D tehnoloģiju un metožu pielietojumu ikdienā, kā arī deva atelpu no mācībām un saliedēja ne tikai audzēkņus, bet arī projektā iesaistītos pedagogus. 

Mēs ļoti ceram, ka projekta dalībnieki devās mājās ar zināšanām pildītu koferi! Nākamā projekta mobilitāte plānota 2022. gada novembrī, līdz tam, seko līdzi mums Facebook, Instagram un TikTok platformās, lai redzētu, kas notiek citos Erasmus+ projektos!

 

Tiktok platformā meklē mūs ar segvārdu @viip.ot , instagram platformā ar segvārdu @ot.viip. 

#ogrestehnikums #indig #erasmusplus