Ogres tehnikuma jaunieši piedalās BA Turība projektā Uzņēmējdarbības skola

2022.gada 23.septembrī deviņi Ogres tehnikuma jaunieši no Datorzinību, elektronikas un administratīvā darba nodaļas uzsāka dalību BA Turība rīkotajā projektā Uzņēmējdarbības skola, kur visa mācību gada garumā apguva uzņēmējdarbības prasmes un lika lietā savu radošumu, atjautību un spēju darboties komandā.

Jaunieši piedalījās piecās tiešsaistes lekcijās, kurām katrai bija sava tematika un pieaicināti nozares profesionāļi, lai sniegtu ieskatu un zināšanas dažādos uzņēmējdarbības aspektos. Uzņēmējdarbības skolā ar savām zināšanām dalījās tādas personības kā, piemēram, radošās aģentūras SIA „Ai Production” vadītāja Aiga Baikova, sociālo tīklu mārketinga aģentūras „Klik Klik” vadītāja Eva Onzule, satura veidotāji Beāte Katrīna Zeltiņa un Niklāvs Mičulis, kā arī daudzi citi. Projekta laikā skolēniem bija iespējams doties arī uz Latvijas uzņēmumiem un iepazīt to darbību klātienē. 

Noslēdzošajā nodarbībā 2023.gada 28.aprīlī, dalībnieki komandās izstrādāja biznesa inkubatora radošo konceptu, ietverot ilgtspējības ideju, ko tālāk prezentēja žūrijai. Kamēr žūrija apkopoja rezultātus, skolēniem iedvesmas vārdus veltīja basketbola kluba Turība un 3×3 olimpisko čempionu treneris Raimonds Feldmanis, kurš dalījās ar atziņām par līderību, mērķu noteikšanu un komandas darbu. Pasākums noslēdzās ar pārbaudes testu dalībniekiem. 

Uzņēmējdarbības pedagoģe Linda Pastare