Ogres tehnikuma jaunieši piedalās BA Turība projektā Uzņēmējdarbības skola.

2023.gada 22.septembrī piecpadsmit Ogres tehnikuma jaunieši uzsāka dalību BA Turība rīkotajā projektā Uzņēmējdarbības skola un piedalījās atklāšanas pasākumā. Jaunieši piedalījās četrās darbnīcās – cilvēkresursu plānošana, ilgtspējīga attīstība un ESG, iepazīsti sevi: personības tipi, starptautiskā biznesa etiķete.

Papildu mācību saturam Uzņēmējdarbības skolā jaunieši tiksies ar dažādu nozares profesionāļiem un uzzinās par mākslīgo intelektu, personīgo zīmolu veidošanu, ilgtspējību, konfliktu radošu risināšanu un kritisko domāšanu. Tāpat dalība projektā veicinās skolēniem spēju sadarboties komandā, kā arī pilnveidot savu radošumu un starpnozaru prasmes. Projekta laikā skolēniem būs iespēja doties arī uz Latvijas uzņēmumiem un iepazīt to darbību klātienē.

Kamēr jaunieši ieguva jaunas zināšanas un pieredzi, skolu pedagogiem bija iespēja tikties ar augstskolas valdes priekšsēdētāju Imantu Bergu un rektori Zani Driņķi. Savukārt noslēgumā pedagogiem bija iespēja dzirdēt meistarklasi par līderību un komandas veidošanu, kā arī izmēģināt praktiskā uzdevumā spēju sadarboties komandā.

 

Uzņēmējdarbības pedagoģe Linda Pastare