Ogres tehnikuma audzēknis SkillsLatvia 2024 finālā!

29.februārī  Jelgavas tehnikumā notika nacionālā jauno profesionāļu meistarības konkursa #SkillsLatvia2024  pusfināls – prasmju konkurss “Datortīklu administrēšana”.

Datortīklu administrēšanā savas zināšanas pārbaudīja 20 jaunie speciālisti no 11 profesionālās izglītības iestādēm.

Jaunajiem speciālistiem bija jāveic Microsoft Windows un Linux operētājsistēmu instalēšana un konfigurēšana, datortīkla iekārtu (komutatoru un maršrutētāju) vienkāršu konfigurācijas uzdevumu veikšana gan reālām MikroTik iekārtām, gan datortīkla simulācijas vidē.

Ogres tehnikumu pārstāvēja audzēkņi Markus Strods 3DT-2 un Dans Ezerts 3DT-1.

Ar lepnumu varam paziņot, ka Ogres tehnikuma audzēknis  Dans Ezerts 3DT-1 ieguva 7 .vietu, bet Markus Strods godalgoto 2.vietu un  ieguva iespēju sevi parādīt un pierādīt SkillsLatvia2024 finālā, nominācijā “Datortīklu administrēšana”, kas norisināsies š.g. 9. un 10.maijā.

Apsveicam! Mēs lepojamies ar audzēkņu sasniegumiem un sakām paldies, Datorikas, elektronikas un administratīvā darba nodaļas profesionālo priekšmetu pedagogam Viktoram Ceirulim,  Datorikas, elektronikas un administratīvā darba nodaļas Sanitai Šerpai par ieguldīto  darbu, sagatavojot audzēkņus pusfinālam.

Veiksmi finālā!

Uzvar darītājs!

Gunta Sergejeva

Pedagogs karjeras konsutlants