Ogres tehnikuma audzēkņi veiksmīgi piedalās uzņēmējdarbības veicināšanas konkursā “Bizness 24h 2022”

2022.gada 2.februārī visas dienas garumā četras Ogres tehnikuma jauniešu komandas piedalījās konkursa 1.kārtā, kur jauniešiem bija iespēja risināt uzņēmuma aktuālo problēmu – gadījuma situāciju izpēti. Šogad konkurss norisinājās attālināti un tajā piedalījās arī dalībnieki no Spānijas, Horvātijas un Krievijas, kopā vairāk kā 300 komandas, tai skaitā, augstskolu studenti.

Galvenais problēmjautājums bija saistīts ar jaunu bankas produktu ieviešanu. Jau pirms konkursa dalībniekiem bija jāiesūta mājasdarbs ar savas biznesa idejas aprakstu. Konkursa dienā jauniešiem bija jāveic pieci uzdevumi. Tajos bija jāveic tirgus analīze, apskatot jau esošos banku piedāvājumus jaunajiem uzņēmējiem, kā arī jāveido savas jaunas idejas kādam jaunam banku pakalpojumam vai produktam. Šīs idejas bija arī jāizvērtē, jāizveido šo ideju testēšanas scenāriji un mārketinga stratēģija un jāaprēķina stratēģijas izmaksas.

17.februārī tika izvēlētas 100 labākās komandas, starp kurām ir arī trīs Ogres tehnikuma komandas – Evolūcija /dalībnieki Karolīna Marijonda 2KL, Amanda Niedre 2KL, Beāte Dišlere 2GR/, OT Accountants /dalībnieki Lāsma Laura Robežniece 3GR, Viktorija Pīrāga 3GR, Paula Antonija Jefremenko 4GR/, 3Muskatieri /dalībnieki Raimonds Dzerkali 2DT-1, Toms Rumps 2DT-1, Linita Trofimova 2DT-1/

“Šī pieredze bija lieliska! Šīs 24 stundas mēs ilgi atcerēsimies, jo šī diena deva mums ļoti lielu pieredzi. Mums katrai bija daudz un dažādas idejas, bet kopīgi kā komandai bija jāizvēlās pašas labākās. Šis konkurss mums iemācīja to, kā strādāt komandā ar citiem, kā ģenerēt jaunas idejas un kā attīstīt šīs idejas”:, stāsta Lāsma. 

24.februārī jau notika komandu pirmās apmācības par pārdošanas tuneļu veidošanu. Otrajā kārtā tiks vērtēta komandu sadarbība, radošums, neatlaidība, komunikācijas prasmes, spēja pielietot jau esošus rīkos un iedziļināties problēmu būtībā.  Otrās kārtas noslēgumā labākās 25komandas jeb 75dalībnieki prezentēs savus pārdošanas rezultātus speciālistu žūrijai, kura noteikts, kura komanda ir ieguvusi titulu Biznesa Guru 2022Vēlam veiksmi un izdošanos!

Atskats uz konkursa 1.kārtu skatāms šeit https://bizness24h.lv/video-atskati/ 

Sagatavoja uzņēmējdarbības pasniedzēja Linda Pastare