Ogres tehnikuma audzēkņi veiksmīgi piedalās “Cits Bazārs” pavasarī 2023

4. martā skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) gadatirgū Cits Bazārs pasniegtas balvas labākajiem jaunajiem uzņēmējiem. Pasākums norisinājās tirdzniecības centrā “Domina Shopping” piedaloties un ar pašu radītiem produktiem tirgojoties 270 SMU no visas Latvijas.

Pasākuma ietvaros jauniešus vērtēja ne tikai pircēji, bet arī žūrija 50 pieredzējušu profesionāļu sastāvā no uzņēmumiem, akadēmiskajām struktūrām, finanšu sektora un valsts pārvaldes, pasniedzot balvas desmit nominācijās.

Ogres tehnikuma audzēkņi no SMU “GAME ON “ saņēma galveno balvu nominācijā “Sociāli atbildīgs SMU”.

Pavisam no Ogres tehnikuma šajā pasākumā piedalījās 5 SMU ar sekojošiem rezultātiem:

  1. SMU “GAME ON “ – tika nominēti vairākās nominācijās: Labākā SMU pārdošanas komanda, Uz zināšanām balstīts SMU, Tehnoloģiskās inovācijas produkts/pakalpojums, Ilgtspējīgs SMU produkts/pakalpojums, Labākais SMU stends. Šī SMU komanda saņēma arī Simpātiju balvu no Riseba.
  2. SMU “EKA” – tika nominēti šādās nominācijās: Uz zināšanām balstīts SMU, Tehnoloģiskās inovācijas produkts/ pakalpojums, Labākais SMU stends. Šī komanda saņēma arī Simpātiju balvu no Delfi.
  3. SMU “Emociju stāsts” – tika nominēts nominācijā Sociāli atbildīgs SMU. Šī komanda saņēma Business pitch balvu no Lieliska dāvana un Hooligan.
  4. SMU ”Epoxy Universe” – tika nominēts šādās nominācijās: SMU produkts/pakalpojums gatavs starptautiskajam biznesam, Labākais SMU stends. Šī komanda saņēma Simpātiju balvu no Dāvanu servisa.
  5. SMU “Amigurumi” – tika nominēts šādās nominācijās: Labākais SMU stends, Sociāli atbildīgs SMU.

Mēs esam lepni par mūsu audzēkņu augstajiem sasniegumiem šajā pasākumā!

Liels Paldies visiem pedagogiem un tehnikuma darbiniekiem, kuri aktīvi iesaistījās šo SMU darbības nodrošināšanā!

Projektu vadītāja Ineta Grīna