Ogres tehnikuma audzēkņi piedalās Junior Achievement Latvija rīkotajā ikgadējā Latvijas skolēnu mācību uzņēmumu Ziemassvētku tirdziņā “CITS BAZĀRS”

Šogad pasākums norisinājās tiešsaistē no 9.-14.decembrim. Produktus varēja iegādāties e-katalogā. SMU “CHISTS” bija viens no uzņēmumiem, kas tika apstiprināts dalībai tajā. 

SMU “CHISTS” vadītāja Simona Iranoviča /4VD/ un uzņēmuma mārketinga speciālists Kristiāns Graudiņš /4ID/ piedāvāja daudzfunkcionālas un ilgtspējīgas mēbeles – pufus jeb sēžamlādes. Mēbeļu izgatavošanā tiek izmantoti finiera un auduma atgriezumi. Likumsakarīgi, ka viņi tika izvirzīti nominācijai “Sociāli atbildīgs SMU”.

9.decembrī un 11.decembrī norisinājās intervijas ar nominantiem, kur jaunieši sevi labi parādīja un 10.decembrī Simona izmēģināja arī PICH prezentāciju.

Jaunie uzņēmēji turpina pagājušajā gadā iesākto un šogad piedāvā arī kastes āra dizainam un cītīgi strādā pie produkta uzlabošanas. 

 “Tā kā, mums jau ir pieredze no pagājušā gada, mēs zinājām, kā viss notiek, tāpēc bija vieglāk. Šī bija lieliska pieredze, jutām arī atbalstu no žūrijas, jo mūs atcerējās, kas bija patīkami”, stāsta Simona. 

Ar aizrautību turpinam iesākto!