Ogres tehnikuma audzēkņi piedalās Biznesa augstskolas Turība un Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūta organizētajā “TO BE” biznesa ideju hakatonā

Hakatons norisinājās no 2022.gada 7.-8. oktobrim un tas bija vērsts ne tikai uz oriģināliem risinājumiem dažādiem aktuāliem izaicinājumiem, bet arī biznesa ideju ģenerēšanu, jo tieši jauniešu uzņēmējdarbības prasmes var veicināt ekonomiku un sabiedrības attīstību, kā arī sekmēt jauniešu nodarbinātību. 

Ogres tehnikumu pārstāvēja četras komandas. Vairāk kā desmit komandu konkurencē, kur bija arī daudz augstskolas studentu, 3.vietu un naudas balvu 500 eiro vērtībā ieguva Ogres tehnikuma 1.kursa audzēkņu komanda, kuras sastāvā bija Luīze Daniela Mitrofanova /1GD/, Monika Teodora Rožkova /1GD/ un Nikola Skrule /1VP/. Viņas piedāvāja risinājumu tēmai “Daba kā kapitāls nākotnei”.

Iespēju piedalīties hakatonā jaunieši izmanto arvien biežāk, jo tur var satikties ar dažādiem cilvēkiem, mentoriem, uzņēmējiem. Esot radošā vidē, ir iespējams īsā laikā pierādīt savas ambīcijas citiem. “Dzīvē jebkura iespēja ir jāizmanto, jo bieži vien noteicošais ir būt pareizā vietā un laikā”: saka Luīze.