Ogres tehnikuma audzēkņi piedalās Biznesa augstskolas Turība un Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūta organizētajā TO BE biznesa ideju hakatonā

Lai pierādītu, ka jaunieši var radīt inovatīvas un oriģinālas -ilgtspējīgas biznesa idejas diennakts laikā, 2024. gada 25.-26. janvārī Biznesa augstskola Turība un Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūts organizēja ilgtspējīgu biznesa ideju hakatonu “To Be”. Hakatonā kopumā piedalījās 25 vidusskolēnu un studentu komandas no visas Latvijas, kuras 24 stundu laikā radīja ilgtspējīgu biznesa ideju vai risinājumus ar ilgtspēju saistītām problēmsituācijām. Paveiktais bija jāprezentē hakatona žūrijai.

Ogres tehnikumu pārstāvēja 3 komandas. 1.vietu un naudas balvu 1000 eiro vērtībā ieguva Ogres tehnikuma 2.MO-1 kursa audzēkņu komanda, kuras sastāvā bija Marks Svilpe, Rihards Polis un Enija Guseva no Jēkabpils Tehnoloģiju tehnikuma. Viņi attīstīja risinājumu savai biznesa idejai – piedāvāt kempinga “starter-pack”, kurā ir viss nepieciešamais, lai izdzīvotu 72 stundas dabā.

Iespēju piedalīties hakatonā jaunieši izmanto arvien biežāk, jo tas ir ļoti labs veids, kā sasniegt izvirzīto mērķi, izkāpjot no savas komforta zonas, izaicināt sevi neparastā veidā un unikāla iespēja pašizaugsmei.

 

Pedagogs Dace Strazdiņa