Ogres tehnikuma audzēkņi piedalās akcijā „Rādi, ka neradi lieku!”

Izveidojot video, foto vai attēlu sēriju, kas dokumentētu videi draudzīgus ieradumus, akcentējot, kādas izvēles izdarīt ikdienā, lai neradītu atkritumus, kuri uz mūžīgiem laikiem tiktu noguldīti atkritumu poligona kalnā, topošie grafikas dizaineri no Ogres tehnikuma, piedalījās kampaņas „Rādi, ka neradi lieku!” trešajā izaicinājumā.

Kampaņas „Radi, lieku neradot!” akcijai „Rādi, ka neradi lieku” kopā atsaucās vairāk ka 200 radošu un vidi cienošu jauniešu no visas Latvijas.

Dalība kampaņā ir veiksmīgi notikusi un prieks par paveikto ir gan audzēkņiem no 1RD – Agnesei Ozoliņai, Janai Mitičkinai, Veranikai Piļščikovai 2RD – Luīzei Annai Sproģei, Lindai Līcei un 3RD – Ketijai Skarbovskai, Agatei Dainai Briņecei, Katei Katrīnei Kucinai Arbidānei, 2MD2 – Aivai Bērziņai, gan pedagoģei Dacei Runčai.

Balvu saņēma 3RD audzēkne Ketija Skarbovska. Viņa saņēma noderīgu lietu komplektu, kas paredzēts atpūtai dabā, lai neradītu lieku.

Vairāk lasīt par kampaņas noslēgumu šeit: https://www.urda.lv/lv/jaunumi/nosledzies-zana-tresais-izaicinajums

Visus akcijas darbus var aplūkot šeit https://www.urda.lv/lv/par-mums/galerija/kampanas-radi-lieku-neradot-akcijas-radi-ka-neradi-lieku-tresajam-izaicinajumam-iesutitie-darbi

Vairāk par akciju var uzzināt, lasot https://www.urda.lv/lv/zanis/akcija-radi-ka-lieku-neradi

Akciju organizēja Biedrība “Daibes ilgtspējas centrs” un SIA “ZAAO” Dabas un tehnoloģiju parks “URDA”.