Ogres tehnikuma audzēkņi konkursā SkillsLatvia 2023 izcīna vienu zelta un trīs bronzas medaļas!

No 4. līdz 6.aprīlim Ķīpsalas izstāžu centrā, Rīgā norisinājās Nacionālais jauno profesionāļu meistarības konkurss SkillsLatvia 2023, kurā piedalījās vairāk nekā 120 konkursanti no 31 profesionālās izglītības iestādes Latvijā.

Šogad jauno profesionāļu meistarības konkursā savas teorētiskās un praktiskās zināšanas demonstrēja 6 mūsu skolas audzēkņi uzrādot ļoti labus rezultātus iegūstot 1 zelta medaļu un 3 bronzas medaļas, kā arī iegūstot divas 5.vietas!

Esam priecīgi un lepni par mūsu audzēkņu sasniegumiem konkursā!

Apsveicam jaunos profesionāļus un liels paldies pedagogiem par ieguldīto darbu un laiku audzēkņu sagatavošanā konkursam!

Nominācijā “Datortīklu administrēšana” 1. vieta – Edgars Purmalis (4DT-1), pedagogs Viktors Ceiruls

Nominācijā “Restorānu serviss” 3. vieta – Ēriks Enriko Baumeisters (3VP), pedagogs Lilita Meldere

Nominācijā “Skatlogu dizains un noformēšana” 3. vieta – Viktorija Frīdenberga (2VD), pedagogi Sanita Mūrmane Miķelsone, Simona Iranoviča, Velga Kaļeiņikova

Nominācijā “Smago spēkratu tehnoloģijas” 3. vieta – Guntars Kondrāts (4SM), pedagogs Andris Tilaks

Nominācijā “Ēdienu gatavošana” 5. vieta – Alans Novikovs (4EP), pedagogs Zinaida Bāra

Nominācijā “Grafikas dizains” 5. vieta – Jānis Harijs Jātnieks (3RD), pedagogs Dace Runča

Paralēli konkursa norisei, Ķīpsalas izstāžu centrā, Ogres tehnikuma audzēkņi kopā ar pedagogiem stāstīja un rādīja pasākuma apmeklētājiem paraugdemonstrējumus par Ogres tehnikumā apgūstamajām profesijām un iespējām. 

Aktivitātē “Skolu brīvais mikrofons” Ogres tehnikuma direktore Ilze Brante vadīja sarunu/ diskutēju par tēmu “Darba vidē balstītu mācību īstenošanu sadarbībā” ar SIA “Schneider Electric” pārstāvi Austri Balodi, Datorikas, elektronikas un administratīvā darba nodaļas vadītāju Pēteri Bitānu un 1.kursa audzēkni Edgaru Kuļiņiču (1DT-2). 

Aktivitātē “Pičs” 3 minūšu laikā, Ogres tehnikumu prezentēja Marija Titarenko (3EP-1) un Artis Jarmalavičs (3MD-1). Paldies profesionālo mācību priekšmetu pedagogam Tomam Ezerietim par video filmiņas izveidošanu!

Aktivitātē “Skolu stafete” vienu no 7 stafetes posmiem – “Elektroniskās ķēdes puzzle”, sagatavoja un vadīja, profesionālo mācību priekšmetu pedagogs Inga Ieraga. Paldies Ingai par interesanto aktivitāti!

Paldies visiem audzēkņiem un pedagogiem par aktīvu dalību skolas prezentēšanā!

Foto no pasākuma: https://failiem.lv/u/zy8p889dn

 

Sanita Šerpa

Pedagogs karjeras konsultants