Ogres tehnikuma audzēkņi attīsta uzņēmējdarbības prasmes

2022.gada 25.februārī mācību priekšmeta “Uzņēmējdarbības pamati” stundu ietvaros dizaina un mākslas nodaļas 3.kursu audzēkņiem bija iespēja piedalīties Rīgas Biznesa skolas 1.kursa studentu organizētajā jauniešu tiešsaistes uzņēmējdarbības un iedvesmas festivālā. 

Tā laikā jaunieši dzirdēja uzņēmumu “Sakret” un “Barvedis” veiksmes stāstus. Kā arī veidot skolēnu mācību uzņēmumus iedvesmoja jau panākumus guvušie SMU “Nostalģia” un SMU “Clean Clever”. Savā pieredzē dalījās Līderu programmas absolvente Lāsma Ločmele. Muzikālajās pauzēs priecēja 4MT kursa audzēknis Denijs Grieze. Darbnīcā bija iespēja padomāt par savas biznesa idejas izveidi.

Mūsdienu sabiedrībā ir svarīga jaunrade kā process, kurā rodas jaunas idejas, kas ir noderīgas cilvēkam vai cilvēku grupai. Savukārt uzņēmējspēja ļauj šīs idejas īstenot praksē, sasniedzot savus un sabiedrības mērķus. Pasniedzēja Linda Pastare saka, lai iedvesmotu jauniešus nākotnē veidot savus uzņēmumus, cenšos organizēt motivējošus un iedvesmas pasākumus.