Ogres tehnikuma audzēknei veiksmīga dalība “Radio Naba” fotokonkursā “Tīkls”

Ogres tehnikuma Dizaina un mākslas nodaļas audzēkņi piedalījās “Radio Naba” rīkotajā fotokonkursā “Tīkls”. Priecājamies un lepojamies, ka Multimediju dizaina programmas 3. kursa audzēknes Zanes Varņeckas (pedagogs Lauris Kalniņš) darbs “Loms”, 248 darbu konkurencē ir iekļauts 19 labāko darbu skaitā. izvēlētie 19 labākie darbi piedalās skatītāju simpātiju balsojumā portālā LSM.lv, kā arī dosies ceļojošajā fotoizstādē “19×19”. Fotokonkursu rīko “Radio Naba”, atzīmējot savu 19. gadadienu.

Konkursa tēmas “Tīkls” interpretācija pavēra plašas iespējas. Konkursa žūrija – Kristaps Kalns, Toms Grīnbergs, Madars Štramdiers, Arnis Balčus, Didzis Grodzs, Sabīne Moore un Anna Salmane – vērtēja darbus pēc to mākslinieciskās un tehniskās kvalitātes, idejas un atbilstības konkursa radošajai tēmai.

Ievērojot Covid-19 infekcijas izplatības ierobežojošos pasākumus, publiska apbalvošana netiks organizēta un uzvarētāji tiks apsveikti individuāli. Fotoizstādes “19×19” ceļojums būs skatāms sākot ar 2022. gada janvāri kultūras un izglītības vietās Rīgā, savukārt vasarā – festivālā “Laba daba 2022”, aptverot pēc iespējas dažādāku un plašāku auditoriju.

“Radio Naba” organizētais fotokonkurss un izstāde notiek kopš 2007. gada. Šā gada izstādes partneri ir Latvijas Universitāte, izdevniecība “Neputns”, žurnāls “Fotokvartāls”, sabiedrisko mediju portāls lsm.lv un starptautiskais mūzikas un mākslas festivāls “Laba daba”.

Atbalstīsim mūsu Zani Varņecku ar balsojumu!

Nobalsot par savu favorītu iespējams sabiedrisko mediju portālā LSM.lv līdz 6. decembra pulksten 23.59. Balsot iespējams vienu reizi dienā, autorizējoties ar savu sociālo mediju profilu vai e-pastu.

 

https://www.lsm.lv/raksts/kultura/maksla/zinami-19-labakie-fotokonkursa-tikls-darbi-balso-par-savu-favoritu.a431180/