O Faktors 2023

Būt saiknē ar jaunieti – tas ir pamudinājums nenogurt un darboties. Tieši darbošanās š.g. 4. aprīlī Ogres tehnikumu pamudināja rīkot ikgadējus svētkus – muzikālu talantu šovu “O Faktors 2023”, jo profesionālās izglītības iestāžu interešu izglītības pedagogi ir ļoti gandarīti, ja jaunietis pēc mācību dienas neieslīgst ērtā dīvānā, bet nāk un apgūst jaunas muzikālas prasmes, mācās sadarboties un priecēt citus.

Šogad O Faktorā viesojās ļoti talantīgi jaunieši, kuri sniedza 20 brīnišķīgus priekšnesumus un gandarījumu žūrijai, skatītājiem un citiem dalībniekiem. Paldies visām profesionālās izglītības iestādēm, kuras atsaucās, atbalstīja un bagātināja pasākumu: Rīgas Stila un modes tehnikums, Rīgas Celtniecības koledža, Rīgas Tehniskā koledža, Rīgas Tirdzniecības Profesionālā vidusskola, VSIA “Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums”, Jēkabpils Agrobiznesa koledža, Jelgavas Amatu vidusskola, Jelgavas tehnikums, Aizkraukles Profesionālā vidusskola, Bulduru tehnikums, Kuldīgas Tehnoloģiju un tūrisma tehnikums, Rīgas Mākslas un mediju tehnikums. 

Pasākumu vērtēja žūrija –  latviešu dziedātājs, mūzikas un radio producents, dziesmu autors, radio DJ un TV raidījumu vadītājs Normunds Rutulis, Laura Šūlmeistere – sajūtu un īpašu mirkļu fotogrāfe, zīmola “To be salted” autore, Valters Grīnhofs – aktīvs jaunietis, akcijas “ Dzīve brīva no atkarībām” iniciators, Atvars Tribuncovs – bijušais latviešu hokejists, aizsargs, Latvijas hokeja izlases dalībnieks, piedalījies divos olimpisko spēļu turnīros, kā arī 10 Pasaules čempionātos, Mārtiņš Kaiva – latviešu skatuviskās tautas dejas skolotājs un horeogrāfs, deju kolektīvu vadītājs, un – kā pats par sevi saka – tautiņnieks ar iniciatīvu, Elmārs Rudzītis – saksofona spēles meistars, 17 gadus bija grupas “Linga” saksofonists un taustiņinstrumentālists. Kopumā tika pasniegtas sešas žūrijas simpātijas balvas, viena skatītāju simpātijas balva un galvenā balva – “O Faktors 2023”, kas šogad palika tepat – Ogres tehnikumā. 

Vērojot atšķirīgus, radošus, iedvesmojošus, līdz sirds dziļumiem aizkustinošus priekšnesumus, varējām tikai apbrīnot jauniešus, kuri ikdienā, apgūstot dažnedažādas profesijas, savas mājas ir atraduši mūzikā, bagātinot gan savu, gan apkārtējo ikdienu un svētku dzīvi. Liels paldies JUMS! Tiekamies nākamgad!