NBS Štāba orķestra estrādes ansambļa koncerts “Uzcelsim Latviju kopā!”

Janvāris Latvijas vēsturē iezīmējas ar notikumiem, par kuriem ikkatrs no mums var lepoties ar apbrīnojamo tautas vienotību un spēku, kas valdīja tālajā 1991. gadā barikāžu cīņās! Lai pieminētu un godātu mūsu Valsts aizstāvjus, NBS Štāba orķestra estrādes ansamblis ir sagatavojis īpašu koncertprogrammu “Uzcelsim Latviju kopā”, kur ansambļa dalībnieki priecēs gan ar tautai zināmām patriotiskām dziesmām, gan stāstiem, kas iepazīstinās ar vēsturisko notikumu gaitu, un aicinās cienīt un mīlēt Latviju ne tikai savā zemē, bet arī nest un celt tās vārdu tālāk, plašajā pasaulē!

 

Koncertā uzstājas:

solists seržants Gatis Supe, komponists, aranžētājs un pianists seržants Sergejs Austris Universs,  saksofonists seržants Lauris Suvaizdis, trompetists Klāvs Borozdins, trombonists štāba virsseržants Artis Greckis, sitaminstrumentālists virsseržants Rinalds Jukna, ģitārists zemessargs Edijs Ostapko, estrādes ansambļa vadītājs un basģitārists seržants Kaspars Orehovs.

 

Nacionālo bruņoto spēku Štāba orķestra estrādes ansamblis ir viena no jaunākajām un arī atraktīvākajām orķestra grupām.

Pēc savas būtības tā ir vitalitātes un azartiskuma iemiesojums, un tas jo īpaši izpaužas viņu spēlētajā mūzikā.

 

Ansambļa repertuārā ir gan Latvijā labi pazīstamu mākslinieku kompozīcijas, gan pašu radīti oriģināldarbi, kuri spēj aizraut ikvienu ar savu spēku un enerģiju.

 

Estrādes ansambļa darbību raksturo mīlestība pret Latviju un rūpes par tās nākotni, tāpēc sevišķa uzmanība tiek veltīta tieši jaunai paaudzei.

 

Neskatoties uz savu neilgo pastāvēšanu, ar savu jauneklību un entuziasmu ansamblis ir iekarojis daudzu klausītāju sirdis.

 

Paldies tehnikuma audzēkņu un pedagogu vārdā par lielisku un jaudīgu koncertu!

Armanda Auziņa

Direktores vietniece audzināšanas un kultūrizglītības jomā