Mēs lepojamies!

Esam ļoti priecīgi un lepojamies ar mūsu audzēkņiem, kuri pārstāvēja Ogres tehnikumu Zemgales un Pierīgas reģiona konkursa PROFS 2022  pusfinālā, izcīnot 1. un 2. vietu!

 

Liels paldies audzēkņiem par centību un neatlaidību gatavojoties konkursam: Amandai Umulei 3GR, Tomasam Žukovskim 3ET, Marijai Titarenko 3EP, Laurai Jurginai 2EP, Mārtiņam Ābelem 3EP-1, Dāvidam Ziemelim 2ND, Vinetai Grūbei 3EP-1, Jānim Daukštam 3ET, Artūram Ciganovam 3EP-1, Annai Smalcerei 4EP, Kristiānam Vītoliņam 2DT-1, Beātei Dišlerei 3GR.

 

Lai piedalītos konkursā, bija cītīgi jāmācās, jālasa darba aizsardzības, darba tiesību likumi, jāpilda testi, kā arī jāsagatavo un jāiesniedz mājas darbs video formātā. Konkursa žūrija īpaši uzsvēra un lika nodot lielu sveicienu mūsu video operatoram Bastianam Kristam Cīrulim 3VO, kurš profesionāli uzfilmēja un samontēja Ogres tehnikuma konkursa dalībnieku mājas darbu video! 

 

Pirmās vietas ieguvēji turpinās savas zināšanas parādīt PROFS 2022 finālā, kas notiks šī gada decembrī.

 

Liels paldies skolotājai Gitai Kalnaģeidānei un pedagogam karjeras konsultantam Sanitai Šerpai par ieguldīto darbu audzēkņu sagatavošanā!

 

Lai veicas konkursa finālā!