Mēs lepojamies!

2023. gada 3. februārī Vidzemes Tehnoloģiju un dizaina tehnikumā norisinājās Metodiskā centra AMI Vidzemes un Latgales reģiona darbinieku spartakiāde, kurā piedalījās 7 komandas no Vidzemes un Latgales reģionu profesionālajām skolām.

 

  Ogres tehnikumu pārstāvēja komanda 5 dalībnieku sastāvā (Kristīne Buče, Daiga Mikitova, Monta Bergmane, Jānis Saulītis, Dmitrijs Usins). 

 

Katra dalībnieka individuālos spēkus un prasmes bija iespēja pārbaudīt precizitātē un veiklībā – trāpot šautriņu mešanas mērķī pa konkrētiem sektoriem, spēlējot novusu ar speciālām, redzi ierobežojošajām brillēm, kā arī īpašā veidā pārvietojot galda tenisa bumbiņas. 

 

Ogres tehnikuma komandas veiksmes atslēga bija saliedētība. Sevi, kā vienu veselumu, komanda pierādīja spēlējot zāles futbolu (iegūta 2.vieta), izpildot palēcienus tālumā (iegūta 1.vieta), pinot garo bizi (iegūta 2.vieta), veicot dažādus uzdevumus stafetē (iegūta 1.vieta), kā arī pārbaudot komandas spēju sadarboties, lai veikli un ātri izlīstu caur vingrošanas apļiem (iegūta 2.vieta).

 

Komandas dalībnieki bija optimistiski noskaņoti, uzlādēti ar pozitīvu enerģiju un lepni par iegūto 1. vietu spartakiādes kopvērtējumā.

 

Pozitīvs un vesels darbinieks – labs darbinieks!