Mācību gada noslēgums – izlaidumi Ogres tehnikumā

Laikā, kad Latvijas pļavas ir pilnziedā, skolas telpās smaržo bērzu meijas un valda neparasts un maģisks svinīgums, Ogres tehnikumā tika godināts 251 absolvents viņu izlaiduma dienās.

Visiem absolventiem šis gads ir jauna sākums, bet tiem, kuri izteica vēlēšanos turpināt studijas klātienē izvēlētajā profesijā, Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitātes un Ventspils augstskolā pasniedza apliecinājumus par uzņemšanu budžetu grupās. Lai jums viss izdodas – panākumu gūšana ir viens no labākajiem piedzīvojumiem dzīvē!

Ogres tehnikums pateicas sadarbības partneriem – Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācijai, Latvijas elektrotehnikas un elektronikas rūpniecības asociācija, Latvijas Viesnīcu un restorānu asociācijai, Latvijas Personāla vadīšanas asociācijai, Latvijas Dizaineru savienība, Latvijas Kokrūpniecības federācijai – par uzticēšanos un audzēkņu novērtēšanu. Mēs ļoti lepojamies ar sociālajiem partneriem, kuri vienmēr sniedz atbalstu Ogres tehnikumam un neaizmirst mērķtiecīgos un talantīgos audzēkņus. Izlaiduma laikā tika parakstīts sadarbības līgums ar biedrību “Pavāru Klubs”, kas topošajiem pavāriem un viesmīlības pakalpojumu speciālistiem paver jaunas iespējas izaugsmei un profesionalitātes pilnveidei.

Ogres tehnikuma programmu īstenošanas vietā Rankā 1. jūlijs bija ne tikai izlaiduma diena, bet gan esošie un bijušie darbinieki, audzēkņi, absolventi, uzņēmēji un pašvaldības pārstāvji tikās pasākumā “Profesionālajai izglītībai Rankā 100 gadi”. Pateicoties Gulbenes novada domes un uzņēmumu degsmei un atbalstam, vēl joprojām Rankā ir iespējams īstenot profesionālās izglītības programmas. Profesionālās izglītības iestādei pašvaldībā ir ļoti svarīga loma – tā nodrošina izglītības nepārtrauktību, pilda sociālā atbalsta funkciju un veicina novada attīstību. Arī šogad Ogres tehnikums aicina audzēkņus izvēlēties profesionālo izglītību tuvāk mājām – Rankā.

Paldies ikvienam, kas bija kopā ar absolventiem un redzēja kāda sapņa piepildīšanos. No sirds sveicam absolventus – domājot par jaunajiem izaicinājumiem, atcerieties, ka esat drosmīgāki nekā  tam ticat, stiprāki nekā izskatāties, un gudrāki nekā domājat! Lai atmiņas paliek arī skaistos fotomirkļos!