Mācību gada krāšņākie svētki – izlaidumi Ogres tehnikumā

“Zied vasara, un sapņi dzīvo, Smaržo siena vāli, upe trauc. Domas šodien tā kā gulbji lido – Neļauj apstāties, bet sapņot sauc!” –  ar šādiem vārdiem Ogres tehnikuma multifunkcionālajā hallē tika sagaidīti 2022. gada 208 Ogres tehnikumu absolventi, kuriem  30. jūnijs un 1. jūlijs bija emocijām bagātas dienas.

Audzēkņus svētkos sveica direktore Ilze Brante, izglītības programmas nodaļas vadītāji, nozares pārstāvji, grupu audzinātāji. Centīgākajiem, motivētākajiem jauniešiem, kuri ir pārliecināti, ka vēlas turpināt studijas izvēlētajā profesijā, Latvijas Lauksaimniecības universitāte un Ventspils augstskola bija sagatavojuši dāvanu – apliecinājumu par uzņemšanu budžetu grupās. Lai jums zināšanām bagāta katra diena!

Paldies ikvienam audzēknim, ka atnācāt un pārsteidzāt arī mūs savos svētkos, jo nebija tādas grupas, kura īpaši nepiedomātu, kā pateikt paldies vecākiem, pedagogiem un skolai. Nenoliedzami, ka izlaidums simbolizē kāda posma beigas, bet tajā pašā laikā paver durvis jaunam. Lai jums izdodas sasniegt iecerēto, un atcerieties, ka Ogres tehnikumā jūs vienmēr esiet gaidīti!