“Latvijas skolas soma” ved uz Valmieras drāmas teātra izrādi

24. janvārī Ogres  tehnikuma telpas bija nedaudz tukšākas, jo trīs audzēkņu grupas (2ET, 2KL un 1GR) programmas “Latvijas skolas soma” ietvaros devās uz Valmieras drāmas teātra izrādi ar intriģējošu nosaukumu “MĒS, ROKS, SEKSS UN PSRS”. Izrāde domāta  jauniešiem, kas grib uzzināt, kā tas bija, kad bija PSRS,  cik trāpīgi  skan grupas “Pērkons” dziesmas, kā jaunieši cenšas atrast savu vietu dzīvē, viņu alkas atbrīvoties no vecāku un iepriekšējās paaudzes uzskatiem, kā pieņemt lēmumus, kā nesabojāt sev nākotni un daudz citas arī mūsdienās aktuālas problēmas. Izrāde pagājušajā gadā saņēmusi balvas piecās nominācijās un ieguvusi skatītāju balvu. 

Izrāde raisīja pozitīvas emocijas, ovācijas un piederības sajūtu, jo tajā tika pieminēts Ogres vilciens, grupas “Pērkons” koncerts Ogres estrādē un izrādes varoņu vecums atbilst mūsu jauniešiem. 

Audzēkņiem ļoti patika izrāde, un viņi novērtēja, ka tas ir reāls stāsts, piemērots jauniešiem, jo  atklāti runā par viņiem interesējošiem jautājumiem. Protams, redzētais bija arī labs piemērs vēstures stundai. Izrāde iedvesmoja jauniem pasākumiem, piemēram, grupas “Pērkons” koncerta apmeklējumam. 

Arī citiem Ogres tehnikuma audzēkņiem būs iespēja apmeklēt izrādi “MĒS, ROKS, SEKSS UN PSRS” – noteikti izmantojiet to, nenožēlosiet!