Kultūras kanona konkursa finālā Ogres tehnikuma audzēkņi aicina piedalīties interaktīvā spēlē

Ogres tehnikuma komanda- Dizaina un mākslas nodaļas 2. kursa Videooperatoru programmas audzēkņi: Ingus Iļjučonovs, Karīna Orlova un Toms Rozentāls 2022.gada 7. martā startēja Latvijas Kultūras kanona konkursa finālā, piedāvājot tūri “Atklāj gleznu”. Gatavojoties konkursam mūsu komanda izstrādāja Ogres Kultūras kanonu, ko aicina iepazīt izejot pastaigu maršrutu “Uzglezno Ogri”. Piedāvāto tūri jau izbaudīja un vērtēja konkursa žūrija. Iegūtais vērtējums gan vēl jāgaida, jo žūrijai jāiepazīstas arī ar citu finālā iekļuvušo komandu izstrādātajiem maršrutiem, bet no sirsnīgajām sarunām, ieinteresētajiem jautājumiem un patieso prieku par Ogrē redzēto varam cerēt uz augstu rezultātu.  

Ogres tehnikuma komanda un skolotāja Liena Valeskalne aicina ikvienu iziet pastaigu maršrutu un iepazīt Ogres kultūras kanonu. Tūrei nav iepriekš jāreģistrējas Tūres dalībniekiem būs iespēja izstaigāt maršrutu «Uzglezno Ogri« un piedzīvot tūrisma notikumu caur interaktīvu spēli «Atklāj gleznu»

9. un 16. martā no plkst. 14.00 līdz 16.00 interaktīvā spēlē ATKLĀJ GLEZNU, Ogres tehnikuma audzēkņi aicina sastapt mākslu Ogres pilsētvidē.

Lai piedalītos spēlē:

Spēles dalībniekiem jāapmeklē pieturpunkti pilsētā, jāvēro apkārtne un jāatbild uz jautājumiem. 

Katrā no maršrutā atzīmētajiem pieturas punktiem, dalībnieki saņems

Vilhelma Purvīša gleznas reprodukcijas puzles gabaliņu.

Izejot pilnu maršrutu, dalībnieks no iegūtajiem puzles gabaliņiem var salikt Vilhelma Purvīša gleznas reprodukciju un atklāt gleznu.

Spēlei nepieciešamā aplikācija pieejama šeit: https://en.actionbound.com/bound/ogreskulturasmarsuts

 

Dizaina un mākslas nodaļas vadītāja Velga Kaļeiņikova.